Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van arra eselyem hogy el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra eselyem hogy el tudjam szeretni almaim pasiat a nejetol ha nagyon jo leszek az agyban? Mit kellene ehhez tennem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyél már ekkora r..banc, keress egy nőtlen palit
2018. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha a szemèlyiségetek is összeilik, akkor nem sokat. Ha csak a dugás jó, de másként ellenkeztek, akkor meg mindegy.
2018. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Pisi kaki sexet h nyújtasz neki, akkor talán. Azt otthon nem kapja meg!
2018. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok bele
2018. febr. 17. 15:33
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

H szereted, megteszed neki!

Kicsit büdi, de ez ezzel jár!

2018. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem attól fugg , milyen a szemelyisege, van olyan anyagias lusta pasi h képes meghúzni magát egy rút vénasszony mellett , csak ne kelljen költsön semmit senkire es maszturbál inkább
2018. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Engem ugy tudnál elszeretni hogy mindennap 2x jol l e.s z.o.pnál meg hozod a sört és mindig friss meleg kajával vársz, soroljam még
2018. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem amit csinálsz gusztustalan. Hidd el vissza kapod ezt egyszer az élettől,tőled is elveszi valaki a párod.

De....Nem fogja elhagyni a nejét,szexelhetsz te vele bármennyit. Azért nős mert az akar lenni,megvan otthon mindene,talán szexben nem,ezért keres mást,de lelépni egyik sem fog...nem hagyják ott a biztosat a bizonytalan miatt...szereted?? Az a te bajod hidd el,őt ez nem érdekli.

2018. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mi tartja őket össze! Ha otthon is jó a szex, akkor max a kalanvágy miatt lenne kiváncsi rád. Ha az anyagiak, akkor csak a szex miatt lenne veled.
2018. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%

Én felnött nöként szembesultem ismeröseim hazassagaival, ledöbbentem, az en apam dominans volt az exem is, es volt szerencsem latni jòkepü de felesege által totál irányitott ( eltartott? Pénzét félretevö?) ferfiakat, a felesegek nagydarab , apolatlan, harsány, egyének, le vagyok döbbenve hogy ennyire puha pénisz, gyáva, haszonlesö, pénzéhes ferfiak vannak mert nem tudom maskepp megmagyarazni mi tartja ezeket a ferfiakat a kapcsolatban , hogy lehet szeretni , nöként nézni ilyen hányinger dominans némberekre ?

Legtöbb maszturbal inkabb es spórol, ilyen marok marcsa nemi élet , a lényeg a PÉNZ. Ilyen ferfi kinek kell? Kiherélte öket az anyjuk vagy a csernobil nem tudom de új faj

2018. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!