Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van szexhez kapcsolódó nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van szexhez kapcsolódó nagyon negatív élményetek, ami azóta is "kísért" titeket?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Én csak hallottam havertól, a csaj lovagolt rajta és azt vették észre, hogy a csaj odasz4rt közben véletlenül. Nagyon gáz lehetett .
2017. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orál közben nem szolt hogy finganija kell és oda recsegett az orrom alá majd el hánytam magam .Aztán még neki állt feljebb hogy nem folytattam és nem fejeztem be.

Alapjáraton nem zavara a fingás mert természetes dolog. De legalább szolt volna. Abbahagytam volna egy kicsit és amikor ekillant a bűze csináltam volna tovább addig meg kézzel vertem volna neki. De így mindentől elvette a kedvem.

Nagyon sokáig tartott míg újra rátudtam venni magamat hogy a következő páromat kielégítsem orálisan met attól féltem hogy majd Ő is oda fingik. Természetesen addig én se akartam hogy kinyaljon mert nálam az orál nem egyoldalú.

23 n

2017. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ui.: ez a fingos Disznó nem hiába lett ex
2017. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem állt fel a pasinak.
2017. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem személyes, de egy haverom mesélte, hogy egy ideig minden tök jól ment a barátnőével, aztán szex előtt egyszer csak hisztérikus pánikrohamot kapott a lány. Később kiderült, hogy egyszer megerőszakolták és emiatt lett rohama.

Azóta néha én is tartok attól, hogy velem is előfordul egy ilyen.

2017. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!