Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség a roma és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a roma és a magyar lányok között az ágyban?

Figyelt kérdés
Azokhoz fordulok, akiknek volt roma illetve magyar partnere is. Ha van különbség az miben nyílvánul meg? Minden érdekel

#szex #roma #erotika #romapunci
2018. febr. 23. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tapasztaltam számottevő külömbséget
2018. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Könnyebben teherbe esnek. Sajnos.
2018. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Higénia
2018. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Higiénia...a fehle lányok legalább megmossák magukat alul aktus elött...

Kiábrándítóak a cigány lányok

Neheragudj a román cigány egykutya nálam és sajnos igénytelenek

2018. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

a cigány lányok egyéjszakásban nem hajlandóak bekapni és popóba sem engedik.

persze ez nem széleskörű felmérés,hanem csak 3-4 cigánylány után írom.

2018. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Akik irjak, hogy higenia azok hany roma lannyal voltak mar?

Nem talalkoztam meg olyan roma lannyal, aki ilyen teren is mas lett volna mint egy magyar lany.

2018. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Melegebb a puncijuk,tüzesebbek és mivel szentimentálisak eléggé bele tudnak szeretni a partnerbe,onnan meg nehéz meglógni.Hozzáteszem nagyon nem kedvelem őket,az ágyban jók,2x kipróbáltam cigány lánnyal,többet nem játszok a tűzzel,nem hiányzik hogy kopogtasson a Kolompár család jogy ideje házasodni...
2018. febr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt cigány lány barátnőm 3. évig. Először csak szexkapcsolatnak indult. nagyon imádtuk egymást! A higiéniáról meg annyit hogy Tisztább és rendmániásabb mint sok magyar nő. Fantasztikus volt vele a szex. Minden volt amit csak el lehet képzelni.
2018. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Különbség a szag
2018. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Meg, hogy a 99,9999999%-uk undorító cigány akcentussal beszél és mocskos a szája (és egy amőba szellemi képességeivel rendelkeznek). Életem 40 éve alatt összesen 1 darab olyan cigánylánnyal találkoztam, aki külsőre és belsőleg is tetszett (értsd ez alatt még külsőre sem tetszett egy cigánycsaj sem)
2018. febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!