Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfi szexpartnereim, hogy nekem sok orgazmkusom volt aktus közben?

Figyelt kérdés
Eddig mind a 3 pasi, akivel voltam, (tartós kapcsolat volt mind), az összes aktus közben azt hitte, hogy nekem eget rengető orgazmkusaim voltak, még akkor is, amikor a közelében sem jártam az orgazmusnak. (Nem játszom meg, hogy orgazmusom van, de alapból hangosabb vagyok szex közben.) Nem tudom, miért hiszik azt, hogy mindig elélvezek... Aztán meg vannak lepve, hogy nem is volt orgazmusom, pedig ők úgy érezték...

2018. febr. 26. 08:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És szokott orgazmusom lenni, de nem mindig, ha pasival vagyok. Pasikkal kb fele annyiszor van, mintha egyedjül masztiznék. Ha masztizok, mindig el tudok élvezni csiklósan és hüvelyesen is.
2018. febr. 27. 08:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Össze-vissza sikongatsz, aztán csodálkozol, hogy azt hitték? :D


El kell nekik mondani, hogy nálad a sikoltás csak annyit jelent, hogy jó, de nem azt, hogy orgazmusod van. Illetve világosítsd fel őket, hogy mi a különbség, valamint amikor épp elélvezel, tudasd velük, hogy na ez az volt, épp elmentél.

2018. máj. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!