Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi volt a legérdekesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legérdekesebb tárgy amivel masztiztatok mint análisan mint vaginálisan?

Figyelt kérdés
És buktatok e már le valamivel valahogy masztizás közben?

2018. febr. 26. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Buktam már le. Volt, hogy anya rám nyitott egyszer és irtó ciki volt! A legérdekesebbnek mondható tárgy pedig egy dezodor volt amivel masztiztam!
2018. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ram egyszer hugom nyitott be masik esetben anyam amikor lovagoltam a dildon


En altalaban dildoval masztizok de volt fesu es dezodoros uveg is

2018. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy hus suto lapat nyele.

Nem buktam meg le soha, mindig ovatos vagyok.

2018. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Lányok, most komolyan? Dezodor? Akkor nekem a (csak szemre tippelve, nem mértem még) kb 4,5 centi széles farkammal mi esélyem nálatok? :D
2018. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ramone ***** válasza:
70%

ma 10:33

Semmi, mert balek vagy

2018. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Koszonom kedves agresszor a válaszod. Látom valaki bal lábbal kelt fel. Épitojellegu volt a válaszod :D Azért én megdoblak egy zold kézzel, hogy lásd kivel van dolgod ;)
2018. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

porcelán Dávid-szobor


19L

2018. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ramone ***** válasza:
26%

ma 12:30

Minden nap bal lábbal kelek fel mert az ágy azon oldalán alszom... Semmi összefüggés nincs... Akkor is szánalmasnak tartanám azokat az embereket akik itt hirdetik magukat és/vagy valami alkatrèszüket ha épp most szálltam volna ki Megan Fox ágyából

2018. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
34%
dezodor, atyaég, harangozni is lehetne már benne..
2018. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nagyon beteg :D

Középsuliban egy pasi nagyon bejött, és elloptam a pulcsiját a suliban, és otthon azzal hemperegtem, közben csak szaglásztam, aztán teljesen felizgultam, és a punimhoz dörzsöltem és el is élveztem, csupa nedves lettem.. de nem elégültem ki teljesen, úgyhogy a mobilom rezgőre raktam és újra a nuncikámhoz raktam a pulcsiba bugyolált telefont, és úgy masztiztam, még lovagoltam is rajta, jujj nagyon jó volt :D persze tudom szánalmas.. de nagyokat nyögtem, és csodálatos orgazmusom volt:)

2018. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!