Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is gáz, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, hogy én nem tartom gondnak, ha egy lány csak análisan akar szexelni?

Figyelt kérdés
Szóbajött társaságban, hogy v.ki iszonyatosan parázik a terhességtől és csak análisan szexel, amíg össze nem jön az igazival. Távolabbi ismerős lány pedig egészségügyi okok miatt nem tud csak análisan egyelőre. Engem nem zavar, ha egy lány csak análisan akar szexelni. Erre azt mondta mindeki, hogy nem tolerálható, ha csak anált akar egy lány...

2018. febr. 25. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Gumi minek van? :D

És a tabletta?

Nem gáz szerintem, csak hülyeség. Na, mindegy. Addig én élvezem a hüvelyit és az análisat is. :P

N

2018. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Hat ez hihetetlen, en egy csajjal sem talalkoztam még aki engedte volna seggbe. Komolyan, osszatok mar meg a fb-jukat legyszi 😄


25F

2018. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Osztom az 1.véleményét, nem a középkorban vagyunk már, léteznek megbízható fogamzásgátló módszerek.

Milyen egészségügyi ok? Nem hiszem, hogy ezt problémát anállal kellene kezelni, hiszen ott a keze meg a szája is..

Nyilván férfiként nem zavar, hiszem manapság az az ideális nő, aki engedi fenékbe is. Ez majd csak a csajnak lesz baj hosszútávon.. Szegény ismerősöd egyik egészségügyi gondból a másikba..

2018. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Állítólag ha pl kutyapózban kiszivárog a cucc és a hüvelyhez folyik nincs sok esélye de simán lehet terhesség, arról nem is beszélve hogy gumi nélkül análozni elég fertőzésveszélyes.

Amúgy meg bocsi, az hogy két ember, egymás közt, privátban, a hálószoba 4 fala között mit csinál mindkettejük beleegyezésével ki..szottul nem tartozik a baráti kör toleranciájára, majd biztos azért nem csinálják mert "jaj a sanyiék szerinte ez nem okés" tudod a vélemény olyan mint a segglyuk.

Csak mondom, ne érdekeljen más szerint mi oké.

2018. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Na, a fertőzésveszélyesség, ez hiányzott :-)

Tudod mi a fertőzésveszélyes, a szexen kívül az egész napod, az.

BKV-n kapaszkodás, tömegben utazás stb stb.

A rendszeres egy partnerrel análozás és bármilyen akár perverz élvezkedés az nem az, de mindegy.

2018. febr. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

#5 e-coli baktériumról hallottál már? 2x próbáltuk az anált, mind2x jól megmosakodtam utána antibakteriális szappannal a vizeletvizsgálat mégis e-coli baktériumos húgyúti fertőzéssel jött vissza de nyilván csak szerencsés véletlen.

Gondolom nem kell ecsetelnem a végbélben mennyi baktérium van ami a test más részein eléggé nagy bulit tud csapni.

2018. febr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Macnab ***** válasza:
29%
Utolsó,nekem sosem volt semmi bajom pedig sok csajnak jártam a popsijában...igaz nem a mai tápos generáciohoz tartozok,ne hidd el a szappan antibakteriláis..de legyen igy boldog az élted..
2018. máj. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Hááát ezt nem hiszem el :-)

Mindíg az kell, amit nem lehet. :-)

AKi nem engedi a popsit, azzal popsiba akartok lenni, aki csak a popsiba akarja, azt meg punciba akarjátok :-)

Aki még nem volt lánypopsiba, annak üzenem, egyáltalán nem olyan nagy szám :-) (nem egy volt nekem és nem kettő).

Biológiai alapon is rosszabb, mert a popsi csak a bejáratnál szűk és szoros, bent meg akkora hely van, vagyis nem érzel a farkaddal sokat, ha tövig benne vagy. És csak az a lány tudja ezt élvezni, akinek popsin keresztül masszírozza a farkad a Gpontját a puncijában, de mindegy.


Hosszú :-)

2018. máj. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Bár nekem is ilyen csajom lehetne !
2018. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Szeretem az anális szexet is. Soha nem használtam hozzá még gumit, de a sok alkalom ellenére soha nem volt semmilyen fertőzésem tőle.

Ha egy lány análisan akar csak szexelni, fog hiányozni a puncija, de ennyi baj legyen!

Gyereket mér nem akarok, az anál is tetszik, és az orál attól nem kizárt, hogy análozunk! Hol itt a probléma?

2018. okt. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!