Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek általában mennyire jön be az, hogy a fiú/férfi kezdeményezi hogy kikötözzön szex alatt? Vagy inkább ti szeretitek megtenni az első lépést?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Én szeretem, ha a pasi veti fel először a témát. :)
2018. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na,igen,csak gondolom kapcsolatban már.
2018. febr. 27. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha bízni tudok a partnerben, alig várom, hogy előkerüljenek a kötelek, bilincsek.
2018. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ki kezdeményezi, ha megvan a bizalom akkor az eredmény úgyis ugyanaz. Nalam
2018. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre,hogy inkább ott teljesedik ki igazán a dolog,ahol még mind a két fél kicsit idegen egymásnak.Erről mit gondoltok?Lehet bizalom kevés ismeretség után is?Sokszor olvasom,hogy sok ilyen igényű lány létezik,de valahogy azt látom,hogy ezt igen jól leplezik vagy nem merik bevallani,hogy tetszik nekik,ilyen-olyan megfelelés,társadalmi,baráti köri visszahatás félelme miatt.Ez részben érthető néha.
2018. febr. 27. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Hát biztosan ember függő, de nekem "idegennel" nem menne egyik szerep sem. Jó ha már ismerem a másikat, volt szex és tudjuk egymásról hogy mit szeret a másik.

Volt már rossz élményem ezzel kapcsolatban. Az első (részeg) szex közben a pasi kikötözött, és elkezdett nyalni. Ha ismert volna, tudta volna hogy nekem ez annyira nem jön be, főleg nem akkor amikor elvileg én vagyok az alárendelt. Mégis ott volt a nyomás hogy most szexelünk először és nem akarom letörni, szóval valahogy élvezni kéne. Sajnos emiatt nem állítottam le rögtön, hanem megvártam míg teljesen elmegy a kedvem a dologtól.


Ha valakit izgat a kiszámíthatatlanság persze biztos jó, de én jobban szeretem ismerni a másikat.

2018. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!