Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanárok nem szoktak begerjedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok nem szoktak begerjedni a diákokra? Nekik ez milyen érzés, hogyan kezelik?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen nem kisiskolás diákokra gondolok, hanem idősebbekre, tinikre, fiatal felnőttekre, akik azért már tesznek is azért, hogy észrevegyék őket (csak inkább a saját korosztályuk a célközönség és nem az idősebb tanáraik például) és próbálnak minél jobb, csinosabb megjelenést kölcsönözni maguknak. Én is csinosabban, nőiesebben próbáltam öltözni tiniként (de én még a visszafogottabb kategória voltam, nem tettem ki semmimet stb.), de azért voltak olyan lányok, akik azért felvettek nagyon szűk, tapadós nadrágokat, még olyan is volt, aki átlátszós cicagatyát húzott, mellkidobós felsőt és bizony volt, hogy utánafordultak az idősebb tanárok vagy órán is érezhető volt, hogy inkább oda koncentrálódik a figyelmük, látványosan megbámulták őket stb...de a tanárnők között is volt olyan, akiről tudtuk, hogy kb. elolvad, ha ránéz xy-ra, mindig kivételezett vele, volt egy tanárom, aki még az egyik fiú seggét is fogdosta stb...


Úgyhogy igazából arra lennék kíváncsi, hogy ezt az ember tanárként hogyan éli meg, milyen gyakran fordul elő, hogyan kezeli, esetleg konkrét tapasztalatok stb...


2018. febr. 28. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Van egy ismerosom, tanár, és bizony rendszeresen kezelésbe veszi a diáklányokat. Van saját kabinettja, és bizony már ott is csinálta. Kozépiskolában tanít.
2018. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer lefeküdtem a tanárommal egy szemeszternyitó buli után. Később derült ki, hogy ő lenne az egyik gyakorlatvezetőm nyelvórán (még kezdő volt, fiatal, tipikusan az az eset, amikor úgy mész el mellette, hogy azt hiszed ő is diák, és letegezed). Volt ám meglepődés, mivel akkor este valahogy ilyen témák nem merültek fel... :D

Kérte, hogy vegyem fel egy másik időpontra a gyakorlatot, amit nem ő tart majd, de makacs voltam. :D Az az időpont volt jó nekem, amit ő tartott, no meg "már csak azért se".

Nos, az a félév cicázással telt, én nagyon bírtam, ő már lehet nem annyira. Az elején még látszott, hogy nehezen bírja, gyakran kaptam azon, hogy bámul, ha önálló feladat volt. Ettől függetlenül korrekt volt, ha nem tanultam, lazán odab*szott nekem egy 1-est, tehát nem kivételezett velem vagy ilyesmik - éppen ezért még jobban bejött. :P

Párszor el akartam hívni találkozni, de nemet mondott. Látszott rajta, hogy amúgy szívesen benne lenne, csak "nem teheti". Szépen kivártam az új félévet, és akkor már direkt máshoz vettem fel az órát, hátha... Akkor újból elhívtam, és igent mondott. :)

Egy évig együtt voltunk, ennek már két éve, azóta mindkettőnknek van új párja. Néha még beszélünk, és mondta, hogy azóta azzal kezdi az ismerkedést, hogy hova jár és mit tanul a másik, amennyiben egyetemistát fogna ki. :D Igazából kellemes emlékként maradt meg. És persze nagyon viccesnek is. Azt az arcot, amikor belépve a terembe körbenéz, és meglát... áhh, nem felejtem el. :P


25/F

2018. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!