Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy férfinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy férfinek, amikor behatol a nőbe?

Figyelt kérdés

Mégis milyen érzés az, amikor elkezdődik a szex? Ti is érzitek, hogy hevesebben ver a szívetek? :)

Milyen, ha oda kerül a sor és érzitek, hogy tök száraz a nő? És ha túl nedves? :) Nem gusztustalan? :D


NEM KÉREK PRIVÁT ÜZIKET!!! :)


2018. febr. 20. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó. :D
2018. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Jo erzes nyilvan. Ha sokaig nem csinalom, mar abba beleborzongok, ha elkepzelem, hogy beleul valaki. Szaraz novel meg nem volt dolgom, nagyon nedvessel mar igen, mondjuk nekem bejott.
2018. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Béla. A Király. ***** válasza:
91%
Amíg száraz, nem dugom be. Addig kell izgatni a nőt, amíg nem tocsog. Utána könnyen becsusszan. Olyan nincs, hogy túl nedves.
2018. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nem tudom, mert impotens vagyok. 37/f
2018. febr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Képzeld el hogy középen is van egy ujjad csak a legvégső ujjperced érzékenyebb mint a többi ahogy a hüvely fala ami nedves :) végigsimitja azt kitudod tróbálni mivel van puncid. Szárazon nem lehet berakni mert nem megy bele. Tul nedves még sose volt:) ha érted. A szívem hevesebben ver alapból mert izgatott vagyok mint amikor megtudod, hogy sikerült az éretségid meg a nehéz fizikai munkátul ugyebár (fellül vagyok). NEM KAPSZ PRIVÁTOT. :))
2018. febr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem túl tág a punci akkor jó érzés 😊
2018. febr. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Mint szeretni, mint élvezni a tavaszi napsütést, mint feloldódni a végtelenben, mint tudat nélkül létezni...

Száraz puncival nem találkoztam, de az a legjobb, amikor még szűkebb az elején, de már finoman becsusszan...az a menny.

2018. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.
2018. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gumi nélkül akkor az az igazi, szépen lassan becsúsztatni kiélvezni minden máásodpercét
2018. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!