Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek a muszlim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek a muszlim és a fekete pasik férfiasabbak mint a fehér európaiak?

Figyelt kérdés

A legtöbb barátnőmnek a fekete pasik tetszenek, és most van egy új arab srác osztálytársunk aki mindenkinek bejön. Most rám kezdett el nyomulni és most valahogy én is azt érzem, hogy sokkal férfiasabb mint a többi tutyimutyi fehér pasi. Izmos, szakállas, egyszerűen férfi.


Lányok ti éreztetek hasonlót?


18/L


2018. febr. 28. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Csak és kizárólag fehér férfi jöhet szóba. Sem arab, sem fekete
2018. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Sok arab szerintem is férfiasabb. De persze nem minden esetben.
2018. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Húzd le magad a wc-n.Ékes bizonyítéka annak,hogy nem tudod hol a helyed.A muszlim világba a nő rabszolga az élete végéig.Ahogy a hagymából se lessz bab,úgy azokból se lessz férfi soha.Férfiasság nem a testfelépítésen múlott soha,hanem mennyire vagy emberséges.26 éve járok muszlimok s feketék közt.
2018. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Én nem bőrszín vagy etnikum alapján válogatok...
2018. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Hanem répa nagyság szerint minnél kevesebb iq val
2018. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként is azt mondom, hogy tud egy-kettő férfiasabb lenni, mint az európaiak zöme. De ezek közül sok csak külsőre. Most attól, hogy nagyon akar b*szni számomra nem férfias. Sokkal több mindent jelent számomra azt, hogy valaki férfi. Persze nyilván sok minden mást mint a nőknek. De az, hogy alapvetően gyávák és nem bírják a fájdalmat nem éppen férfias viselkedés. Hiába van 1-2 öngyilkos merénylő, az egy hosszú folyamat és alapvetően akkor is gyávák. Az európai férfiakat pussynak tartják, de gyakran még 2 arab is elmenekül előled, nem hogy 1. Ostobának nem mondanám őket, de primitívnek azok, de van amihez nagyon is jó eszük van.

A feketéket, hogy lehet vonzónak találna azt sosem fogom tudni megérteni. De ők még csak nem is férfiasabbak. Inkább csak szörnyetegebbek:D Engem se tudott még lázba hozni egy fekete nő sem. És nem vagyok olyan ostoba, hogy azt gondoljam jobbak az ágyban. A feketék is megmondják, hogy nem jobbak és nem csak azért, mert a fehér lányok jobban cumiznak. Bár ezt 3 különböző néger ismerősöm is mondta, hogy ők maguk is sokkal szebbnek látják a fehéreket és nem csak a nőket.

2018. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Szakálltól lesz férfi valaki?
2018. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
A csimpánznak is lehet fehér a bőre. Nem a bőrszínről, hanem a formáról van szó. A csúnya vonások, azok csúnya vonások maradnak, akármilyen rasszba tartozó emberről van szó. Mellesleg mi még tanultunk ideális arc arányokat anatómián. Attól kicsit messze állnak egyes rasszok átlagban.
2018. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Valamire való fehér nőnek, se gorilla, se kecskepásztor nem kell. Akkor választ az ember ázsiai férjet - és nem azért mert a multikulti kimosta az agyát - ott van kultúra és emberség.


A fent említett kettőnél állatias ösztönök, illetve primitív törzsi felfogás uralkodik.

2018. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10-es ezt elég rosszul használod, mint sokan mások. Távol-keletiekre gondolsz szerintem. Ázsiai népeknek alapvetően a sémiket és indiaiakat hívják. Mellesleg a Távol-keletiek, mongoloidok legalább akkora primitív és kegyetlen népség tud lenni. Ha nem azok, akkor meg szexuális deviánsok. De primitívségért nem kell elhagyni európát sem... Itt nem kultúrák általánosításából adódó ellentétekre irányult a kérdés, hanem külsőleg milyennek látják ezt a lányok.
2018. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!