Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Ha a pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ha a pasitok felvetné ezt ti belemennétek, vagy azért ennyit nem szeretnétek kihagyni?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott, hogy felhozom a barátnőmnek, hogy picit szüneteltessük a behatolásokat. Csak és kizárólagosan orálisan kényeztessük egymást.

A kielégülés adott lesz így is. Én is imádok puncit nyalni, és ő is gyakran kezdeményez szopást.


6-8 hét behatolás kihagyásra gondoltam.. addig se vibri (max csikló) se ujjazás! Semmi. :)


Kíváncsi vagyok mennyivel lenne szűkebb, és milyen lenne hat hét kihagyás után újra megdugni. :)


Mi lenne a reakciótok ha ezzel hozakodna elő a barátotok?



2018. márc. 1. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán belemennék. Egy kihívásnak tűnne hogy ki nem bírná és ki kezdeményezné a szexet először. Nekem nagyon bejön ez az ötlet, szeretem a kihívásokat.
2018. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) remek! Örülök, hogy így látod.
2018. márc. 1. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
miért lenne bármivel is szűkebb?az egy izom,a farkad méretéhez alkalmazkodik,a szűksége meg genetika,semmivel nem lenne másabb..egyébként lehet azt hinné,hogy megcsalod,és nem kívánod,szerintem nem jó ötlet.:)
2018. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Belemennék,izgalmas kihívásnak hangzik.
2018. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Én nem mennék bele, mondjuk a szerelmem nem is találna ki ilyet, főleg nem abból az okból, hogy időközben beszűküljön... jesszusom, hány évesek vagytok, 15?!
2018. márc. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért vegyük el magunktól a legélvezetesebb dolgot? :D Mi kb habzó szájjal esünk egymásnak ha esetleg egy hét valamiért kimarad.
2018. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Majd benől a lyuka aztán leshettek. :)
2018. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!