Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek egy alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy alkalmi kapcsolatba, ha megtudnátok, hogy menyasszonya van?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit az interneten. Egyedülállónak állított be magát.Szóba került a szex téma. Kiderült,hogy nagyon összepasszolnánk az ágyba (legalábbis az igényeink). Már a találkozót kezdtük megbeszélni,de furcsán ritkán válaszolt. Főleg csak munkából írt.

Rákérdeztem,hogy mit titkol. Mire nagy nehez kinyögte,hogy kapcsolatban él. Mikor megkérdeztem mennyire komoly akkor bevallotta,hogy menyasszonya van.

Ezek után mondtam neki,hogy hagyjuk az egészet.

Tovább írogatott,hogy nagyon szeretne megismerni. Nem tagadom,hogy én is nagyon szerettem volna találkozni vele,de tőlem távol áll az ilyen jellegű kapcsolat.


Megkérdeztem miért akarja megcsalni a párját. Azt mondta,a párja nem hajlandó neki azokra a dolgokra amikről beszéltünk és inkább ki akarja élni magát mielőtt elveszi feleségül.

Persze ezt is marhaságnak tartom,mert a vágyak nem fognak szerintem eltünni.


Na egy szó,mint száz,magyarul azt akarja,hogy legyek a szeretője.


Ti ilyenbe belemennétek?



2018. febr. 19. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
NEM!
2018. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2018. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem!Előbb-utóbb félre fog menni az ilyen ember,de ne én legyek már az,aki belerondít a kapcsolatukba.
2018. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Én egyszer majdnem belementem de mérlegeltem és arra jutottam, hogy csak magamnak okoznék fájdalmat így megszakítottam vele minden kapcsolatot.
2018. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"csak magamnak okoznék fájdalmat" - szerintem a megcsalt nő sem bontana pezsgőt és ujjongna, hogy de jó, megcsaltak!
2018. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát akár még beléd is szerethet és otthagyhatja a menyasszonyát. Gondolom beizzította már a fantáziádat és jó lenne egy nagyot kufircolni ...szóval ahogy érzed. Lehet, hogy hangember lesz és a végén lép vissza ...vagy nem áll fell a bré, mert folyton azt nézi, mikor hívja a menyasszonya.

Inkább erről mesélj, ez izgisebb téma:

"Kiderült,hogy nagyon összepasszolnánk az ágyba (legalábbis az igényeink)"

2018. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy én sem szeretném, hogy megcsaljon a párom, nem vennék részt ilyenben. Semmivel nem érezném jobbnak magam, mint a csaló vőlegény...
2018. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele.

Egyébként pont ezekből lesznek ama bizonyos nős pasik, akik előszeretettel panaszkodnak majd a szeretőiknek, hogy az asszony nem jó az ágyban.Mitől lenne másabb, ha az esküvő előtt is ugyanilyen volt és ő ennek ellenére elvette?Na de azért sajnálni kell(ene) ugye szerinte a prűd asszony miatt...Sajnálja a franc, magának kereste.

2018. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Én simán belemennék, a többi irigyre pedig ne hallgass! :)
2018. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!