Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csaljak az emberek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljak az emberek a jelenlegi párjukat az exukkel?

Figyelt kérdés
Ez miért van? Akkor miert nem az exukkel vannak?
2018. márc. 4. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Aki ilyet csinal , az nyilvánvaló h nincs túl az ezen , söt az ex nem ex, hanem a jelenlegi , es az új az árnyèka, neki kuss

Csodás

2018. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Van ilyen?Lányokra biztosa nem jellemző,mert bennük gyűlölet van a volt barátjuk iránt.Sosem ajándékoznák meg az exet szexel.Amúgy is a szakítottunk, de barátok maradunk olyan, mint az, hogy megdöglött a kutya, de azért megtartjuk...
2018. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nagyon ritka az ilyen megcsalás!
2018. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En ilyen helyzetben vagyok.

Együtt voltunk 3 hónapig, megcsalt engem egy csajjal akivel most együtt van.

De mellette velem szexel.

Tudom hulye vagyok, hogy ezr csinálom.

De nem vagyok szerelmes a sracba es a lany is megerdemli, mert tudott rolam.

2018. márc. 4. 08:53
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy utolsó alja férgek. És sajnos azt kell mondjam, te sem vagy jobb náluk, kedves kérdező. Ha bosszút akartál volna állni, egyszer max még behúzod és megnyugszik a kis lelked, hogy visszacsalattad vele a nőt. Amúgy meg egy 3 hónapos kapcsolat nem hiszem, hogy akkora fájdalmas véget érhetett volna, hogy indokolja/igazolja a tetteidet. Akkor akik évek után járnak így azok mit tegyenek?
2018. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szeret senkit. Élvezkedjetek ahogy akartok, nem kell a dráma.
2018. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet jobb a szex az exel mint a mostanival? 20/L Privátot tartsd meg másnak
2018. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert az exek hagyják nekik.Ha te is összezárnád előtte a lábaidat, akkor nem tudna veled dugni( az már más lap, hogy, akkor keresne mást a pasi, mert egy pi..na soha nem lesz elég neki).
2018. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem azért talizott az exem, mert a szex borzalmas jó volt kettőnk között, de más nem működött. Az új pasiját forgatja az újjai között, ahogy neki tetszik, én ezt nem engedtem meg neki. Két exemmel, sokáig taliztunk miután lett új pasija, már vége a távolság miatt, de egyikkel most is szoktam beszélni
2018. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az új nem tesz meg valamit, a régi meg igen. Orál, anál stb.
2018. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!