Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jelenlegi párommal most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi párommal most feküdtünk le egymással először. Viszont számomra fura volt hogy görbe a pénisze. Ez normális?

Figyelt kérdés
Bizonyos pozokban a behatolas is nehezkes volt igy. Nem merek nala rakerdezni nem akarom zavarba hozni. Férfiak van köztetek hasonló? Nők találkoztatok már ilyennel?
2017. jún. 7. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Normális, a legtöbb férfinek görbül valamilyen irányban. Kinek jobban kinek kevésbé. Nekem is az és nem okozott eddig semmilyen problémát. 28F
2017. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is volt egy párom akinek kicsit görbe volt.
2017. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

A páromé felfelé görbül. Egyszerűen imádom, vele a legjobb a szex!

26N

2017. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Természetes. Az enyém is görbe

18f

2017. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár foknyi görbület normális, de a behatolást is megnehezítő mértékű ív már nem.

Nézz utána: Peyronie-kórnak hívják.

2017. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nehézkes a behatolás az már nem normális. Ez tuti biztos.

Nekem is volt egy ilyen partnerem és a gumi is egyfolytában kiszakadt annyira görbe volt a pénisze. Élvezhetetlen volt az egész.


Szerencsére azóta sem találkoztam ilyennel, mindenki másnak egyenes volt.

2017. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk a gumi nálunk is lecsúszott :/
2017. jún. 8. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!