Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek, ha a vastagab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a vastagabb/teltebb nők tetszenétek, de tudnátok, hogy ezzel bajt csináltok?

Figyelt kérdés

Én egy magas, ektomorf alkatú férfi vagyok és azt akarom, hogy ha a gyerekem sportoló akar lenni akkor ez legyen számára lehetséges. Ha a gyerekem anyja nálam 30 cm-el alacsonyabb és 10 kg-al nehezebb (nőként!), akkor tudom, hogy szerencsétlen gyerekem nem lesz alkalmas arra, hogy mondjuk futó legyen. Ugyanis lesz nála fittebb, karcsúbb, szálkásabb, sportosabb.


Szóval nekem tényleg ez a bajom. Pillanatok alatt izgalomba hoz, ha vastag női combokat látok, csak a gyerekem ugyanilyen vastag combokkal soha nem fog tudni lefutni 10000 m-t 30 perc alatt. A kérdés nagyon is komoly és komoly válaszokat kérek. Nem érdekel, hogy kit bántok meg vele. Köszönöm! 25f



2018. márc. 4. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez hülyeség

Attól ha az anyja túlsúlyos még nem lesz az a gyerek

Ugyanígy egy két soványnak is lehet dagi gyereke

2018. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Hát van bajod, leginkább agybaj.....

Hacsak nem súlyos pajzsmirigy probléma vagy más hormonális probléma( pl PCOS )okozza az elhízást, akkor a gyerekednek az ég világon semmi baja nem lesz...


Az én anyukám 150 centi és 95 kiló.

Én 160 centi vagyok és 48 kiló.

Annyi a különbség, hogy én tudatosan élek, figyelek arra, hogy mit eszek és mozgok, anáym meg a tv előtt döglik és csokit zabál...nesze neked genetika..

2018. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem te az örökített hízásra való hajlamról beszélsz. Való igaz, ez létezik. DE!

Benne van a nevében, hogy ez HAJLAM, nem TÖRVÉNY! Ha ilyen géneket örököl, nagyobb eséllyel szed fel magára hájat, de ez csak az esélyt növeli, nem jelenti azt, hogy bárhogy sportol, bárhogy étkezik, akkor is 200 kilós mangalica lesz belőle.

2018. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt vágod, hogy nincs annál roszabb, ha a szülő a saját vágyait a gyerekére akarja erőltetni?

Mi van ha a gyereked úgy fog teljes életet élni, hogy egy gép előtt ül, és programozóként vagy grafikusként vagy tudja a franc miként dolgozik és nem sportol?

Kitagadod?

2018. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

És ha szumózni szeretne? Akkor meg azt veszed el tőle mert képtelen lesz hízni.

Ne akard TE eldönteni, hogy mi lesz a leendő gyerekedből

2018. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Természetesen nem akarok a gyerekemre "erőltetni" semmit. Ő fogja eldönteni, hogy mit szeretne csinálni és én maximálisan támogatni fogom benne. Csak tudom, hogy ha úgy dönt, hogy 10000 méteres síkfutó szeretne lenni, akkor oda nagyon speciális alkat kell. Az is lehet, hogy még én se lennék rá alkalmas így 190 cm-el és 71 kg-al. Ha 10000 méteres futó szeretne lenni, akkor körülbelül 60 kg neki az ideális testúly férfiként. És egy 80 kg-os nő mellett szegényt nagyon sok csalódás érné.


"Ha sumozni akar, akkor meg azt veszem el tőle". Sumozni már nem fog tudni, mert én vékony vagyok. Ha én vékony vagyok és találok egy vékony nőt, akkor ennek megfelelően tud magának sportot választani. De a vékony nők meg egyáltalán nem tetszenek, sajnos. Na ezt hívják patt helyzetnek.

2018. márc. 4. 16:34
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Na jó, én feladom, ez szélmalom harc.

Fel lett sorolva egy csomó érv amellett, hogy miért ne akard befolyásolni, hogy milyen lesz a gyereked (már ha lesz egyáltalán). Mind jobbnál jobb, meggyőző érv, de te csak hangoztatod a saját elképzelésedet...

Hülyeségre nincs gyógyszer...

2018. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Előre sajnálom a gyereked...ilyen szülő nem tudom milyen jellemet hoz ki belőle meg mivé neveli
2018. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
2# nézd meg magad 20 év múlva. Olyan leszel te is, mint anyukád. 18 évesen én is vékony voltam, azota is normálisan élek, de eltelt majdnem 20 év és egYre jobban hasonlitok anyámra alkatilag.
2018. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hagyd h eldöntse a gyereled h mi akar lenni .

Am többre menne az ország ha egy okos tehetséges diplomást akarnál kinevelni ! :P

2018. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!