Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek, ha a vastagab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a vastagabb/teltebb nők tetszenétek, de tudnátok, hogy ezzel bajt csináltok?

Figyelt kérdés

Én egy magas, ektomorf alkatú férfi vagyok és azt akarom, hogy ha a gyerekem sportoló akar lenni akkor ez legyen számára lehetséges. Ha a gyerekem anyja nálam 30 cm-el alacsonyabb és 10 kg-al nehezebb (nőként!), akkor tudom, hogy szerencsétlen gyerekem nem lesz alkalmas arra, hogy mondjuk futó legyen. Ugyanis lesz nála fittebb, karcsúbb, szálkásabb, sportosabb.


Szóval nekem tényleg ez a bajom. Pillanatok alatt izgalomba hoz, ha vastag női combokat látok, csak a gyerekem ugyanilyen vastag combokkal soha nem fog tudni lefutni 10000 m-t 30 perc alatt. A kérdés nagyon is komoly és komoly válaszokat kérek. Nem érdekel, hogy kit bántok meg vele. Köszönöm! 25f



2018. márc. 4. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9-es, ez hülyeség.

Ha hízol, akkor valamit nem jól csinálsz.

Mennyit sportolsz?

Oda figyelsz, hogy miket eszel, miben mennyi kalória van?

Olvasod az öszetevőket?

A változó kor után erre mégjobban oda kell figyelni.

Olyan nincs, hogy valaki a semmitől hízik el, ez csak kifogás.

Anyám napi szinten tolja be a több tábla csokit, mellé a kekszeket, sütiket, ha eszik is valami normális kaját az is tészta, krumpli, zsíros kaják stb, mozogni meg egyáltalán nem mozog, az élete a munkahelye meg a tv- számítógép között mozog.

Nem a genetikája miatt hízott el, hanem a rosz életmódja miatt, pont ezért teljesen logikátlan hozzám vágni, hogy oylan leszek mint ő, rohadtul nemleszek, látom, hogy mit művel magával, nem vagyok oylan hülye hogy leutánozzam..

2018. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Előre sajnálom a gyereked...ilyen szülő nem tudom milyen jellemet hoz ki belőle meg mivé neveli"


Hát köszönöm, de miért is sajnálod? :) Elmondtam, hogy ő fogja eldönteni, hogy mit szeretne én pedig maximálisan támogatom őt a döntésében és az útján.


Ezért sajnálod a jövőbéli gyerekemet?


"ilyen szülő nem tudom milyen jellemet hoz ki belőle" Miért milyen jellemet hozok ki belőle? :D Azzal, hogy már azelőtt gondolok a jövőjére, mielőtt még megszületne? Hát ez tényleg egy megbocsájthatatlan, borzasztó dolog.. micsoda pokoli szülő leszek én

2018. márc. 4. 18:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha egy kepzelet (hogy a gyereked kover lesz es futo akar lenni - gondolj bele, hogy mennyi erre az esely?), megakadayoz abban, hogy jol erezd magad a jelenben, akkor hajra.
2018. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ember! Rólad alsó hangon is hiányzik 30 kiló izom! De az agyad sincs a helyén! Kerüld el a nőket nagy ívben!
2018. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kary13 válasza:

Én szerintem értelek(bár sose tudhatom) annak ellenére hogy kicsit távol állok a témától. 17/f

Szerintem nem ér meg annyit hogy erre rágörcsölj. Értem hogy azt szeretnéd hogy a gyereked sikeres legyen abba amit csinál de miért is fontos ez? Persze jó sikeresnek lenni olyanban amit amúgy is szeretsz de miért KELL annak lenni. (értem hogy nincsenek ilyen elvárásaid hogy muszály az legyen csak ez egy jellemző elvárás manapság) Ha a mezomorf testalkatú lessz valószínü hogy nem lessz nem tudom milyen távfutó de a lényeg hogy csinája és szereti nameg sportol. Meg szerintem kicsit borulátó vagy ezze kapcsolatba. Így a végére csak annyit hogy a szó nem feltétlen rosz de nem is jó értelmében hülye vagy. :)

2018. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!