Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van az hogy mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy mikor elélvezek kilő a sperma messzire. Elég kellemetlen a páromon megy minden hova ha háton fekszik és kihúzom a punciból még az arcát is. Felmegy sajnos pedig csak. A hasára akarok élvezni. Hog tudom ezt szabályozni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen vagyok, még a falra meg az ágytámlára is jut sokszor. Nem tudok vele mit kezdeni ez nekem ilyen már mióta az eszemet tudom. Keress te is olyan nőt akinek ez tetszik/izgatja, ha pedig már eleve ilyen a párod, akkor problem solved.
2018. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is nagyokat lövök ez inkább tetszeni szokott a csajoknak , eddig csak pozitív tapasztalatom volt ebből :) Még régen hokizásnál volt belőle több baj, mikor szétfröcskölt a szobába azt az ember győzte keresni hova nem ment, volt, hogy a plafonra is felcsapódott :D Meg sokszor nem találtam hová fröcskölt és azon paráztam, hogy megtalálja valaki a családból (good old days :D)
2018. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem problémázott még egy nő sem azon, hogy menyyi és milyen messzire jön ki belőlem. Első alkalommal picit meglepődnek, de tetszik nekik.
2018. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Célozz rendesen!
2018. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Találékonyság pls. Ha nagyon merev a péniszed és egyszerűen fáj lentebb nyomni, hogy normálisan célozz akkor kicsit rotálod a medencéd és odairányítod a barátnőd hasára. Másik verzió ne méterekről lövöldözd az asszonyt, hanem olyan közel kell tenni a péniszed a hasához, hogy ne menjen minden felé! Hajrá
2018. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten tetszik, és izgató számomra a látvány ha egy pasi nagyot élvez, és messzire el tud lőni.

az én partnereimből legtöbbször csak simán kifolyt a sperma.

2018. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
WTF??? miért veszed ki?
2018. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne bánd, tök jó ha nagy lendülettel érkezik a cucc. :) Annál nincs jobb érzés, amikor az ember a hüvelyében érzi, mekkora erővel lő ki a sperma. Szájba élvezésnél lehet némi kellemetlenség, ha az ember torkába lövell egyenesen, de ezért soha ne legyen ennél nagyobb gondod.


Ha a hasára akarsz élvezni, irányítsd az egyik kezeddel a szerszámot.

2018. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2018. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!