Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok.50 kg....

15 éves lány vagyok.50 kg. Alapvetően jó alakom van, de ami zsír van rajtam az sajnos a hasamon van 😞 Nem olyan nagy a hasam, de azért kicsit akarok le belőle fogyni. Tudnátok ajánlani valamilyen edzéstervet, esetleg fogyókúrát? ☺

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

15 évesen még ne fogyókúrázz, de az edzés jó ötlet.

Csak ügyesen, és ne vidd túlzásba.

2017. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Edzéssel nem fogysz, de hátha deficitbe kerülsz a segítségével... Az étkezésen múlik a zsírból fogyás.

Inkább életmódváltást ajánlok fogyókúra helyett. Szinte mindenkire ráfér. Ha megnézed az étrendedet, biztos találsz benne gyenge pontokat (ha nem, akkor a mennyiséggel van gond, ekkor jó lehet a több mozgás, mert valószínűleg nem eszel annyit, hogy azt olyan nagyon csökkenteni lehessen).

2017. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És milyen edzést tudnátok ajánlani? Esetleg valamilyen edzéstervet?
2017. szept. 1. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia képel egyszerüblene válaszolni
2017. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A life tilt kockahas programjáról jókat hallottam. De javítsatok ki ha hülyeséget mondok.
2017. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. szept. 2. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!