Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat titeket, ha meglesnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat titeket, ha meglesnek szex közben? Ha igen, esetleg volt is már rá példa? Hogy történt? Volt már olya, hogy direkt szerveztétek úgy, hogy meglesenek? Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.
2018. márc. 6. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem izgatna, ha mondjuk otthon szexelnék párommal, és mondjuk az ablakból néznének.

De nyilvános helyen nem szeretnék.

2018. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben nem, de maszturbálás közben izgat, ha néznek. Igaz, még nem talaltam senkit, aki végignézte volna... :)

18/F

2018. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dugtam már lányt a húga elött. Így alakult. f.
2018. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyszer lebuktunk a párommal a szabad ég alatt nappal...nyáron történt..egy kis lenge szoknyában voltam, autóztunk és kívántam...kiszálltunk egy pléddel egy erdőben. Kerestünk egy helyet, ami eldugott.. de nem voltunk figyelmesek, mert utánunk jött egy pasi..nem tudjuk mennyit látott, akkor vettük észre amikor párom kivette a szerszámot és szétnézett..teljesen meztelenül csináltuk. A pasi elfutott mikor észrevette hogy megláttuk. Nekem izgi élmény maradt
2018. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-esnek, én próbafülkében szoktam néha simogatni magam, és a kis réseken a függöny mellett bekukkolnak, az izgató :)
2020. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!