Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal szeretnek maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal szeretnek maradni de itt ez a masik srac, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Eloszor is van baratom O kozel tokeletes. Okos talpraesett, helyes, magas, igazi uriember de komolyan es nagyon jo csaladbol is szarmazik (anyagilag is). Nagyon jol megvagyunk, minden a legnagyobb rendben.

Viszont...Itt ez a masik srac nem is ertem magam. Jo alapjaban veve o is rendes de nagyon nem az a tipus mint a parom, o mindig ilyen (legalabbis szerintem) kivulallobb volt, problemas tipus. A parom most csinalja a masodik diplomajat, ot meg kirugtak az egyetemrol is. De ugy mindenben talan emarad a paromtol, vagyis inkabb mas. Lenyeg az, hogy ram hajtott, eleinte csak beszelgettunk (meg regebbrol ismertuk picit egymast) aztan bevallotta, hogy belem szeretett es engem szeretne stb. Mondtam neki, hogy sajnalom ez nem lehetseges mert foglalt vagyok, de akkor elojott azzal, hogy ugysem fogom az “alompasimat” elhagyni ugyhogy nem fogja megvarni hogy majd szakitasak mert o “jobban akar” engem, tiszta hulyesegeket beszelt. Engem meg nem hagy teljesen nyugodni de ezt senkinek nem merem elmondani. Valahogy tetszik meg szimpatikus pedig nem kellene, meg latom en rajta, hogy nem rossz o, jolelku csak olyan kis meg nem ertett tipus. Probalom kerulni de nem mindig megy, facebookon mar nem ir mert ott en sem irtam neki vissza, neha hivogat (de mar azt sem veszem fel), de igazabol sajnalom ezt csinalni vele es ha belegondolok, hogy mondjuk latnam egy lannyal hat nem esne jol...De nem ertem magam en nem akarom ezt. Szeretem a parom, lehet ennyi ido utan mar nem akkora szerelembol de tudom milyen szerencses vagyok vele. Csak meg vagyok zavarodva :(


2018. jan. 12. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
A parodat hagyd, hadd talaljon hozzavalo lanyt. Egesz nyilvanvalo, hogy te is ilyen also kategorias selejthez valo vagy, mint amilyen a masodik srac. Csak a parod altal szeretned magadat fensobbrendunek latni.
2018. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vegyel vissza szerintem mert egyikunket sem ismered, hogy ilyen velemenyt formalhass :)
2018. jan. 12. 10:08
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Kivulallokent ez nyilvanvalo a szovegedbol :). Tokeletes, minden tokeletes, erzesekrol szo sincs, de hogy a csaladja milyen anyagilag es hanyadik diplomajat csinalja, azt mar tudjuk :D. Ha meg minden rendben lenne, akkor egy masik srac nem okozna olyan erzeseket, hogy fel kene tenned egy ilyen kerdest. Szoval, eloszor magadnak, aztan meg a parodnak hagyd abba a hazudozast, es talald meg a helyedet :).
2018. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a párod, aztán miután a másik sráccal, nem mukodott, de legalább volt egy új kaland, kezdj el azon sirankozni, hogy hogy lehettel olyan hülye, hogy ott hagytad a jelenlegi párodat. Hajrá!
2018. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg a barátoddal akarsz maradni, akkor a másik férfit koptasd le, zárd ki az életedből és a mostani kapcsolatodon dolgozz. Elég primitív taplónak hangzik ez a másik ember. Szerinted hogy esne a barátodnak, ha tudná ezt? Vagy fordított esetben, hogy esne neked? Tudja, hogy kapcsolatban vagy, egyszerűen mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit. Ha ez rosszul esik neki, akkor így járt.
2018. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Volt, hogy megtetszett nekem másik srác, mint a párom. Nem tettem semmit sem, bár mi nem ismertük egymást. Ha legközelebb véletlenül talizol vele, mondd meg neki, hogy a párodat szereted és vele maradsz, felejtsen el téged.
2018. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

"A parommal szeretnek maradni de itt ez a masik srac, mit csinaljak?"


Azt szokták mondani, hogy a DE szó előtt lévő részt úgy kell tekinteni, mintha ott sem lenne, mert nem igaz. Ezzel azt hiszem mindent elárultam:)


Egyébként meg ha annyira szeretnéd a párodat és minden olyan tökéletes lenne, akkor nem kavarognának benned az érzések, ezt a kérdést sem tetted volna fel. Legalább a párodnak és magadnak ne hazudj.

2018. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy csak elmúlt a nagy lángolás a pároddal, de az nem baj, természetes. Viszont ha kétségek gyötörnek, az sem véletlen, akkor döntened kell. Ha a párod, akkor ezt sürgősen zárd le és a kapcsolatodra koncentrálj, vagy szakíts...
2018. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Vicces, hogy megtudtuk, hogy a párod diplomás, jóképű és a családi háttere is rendben van. Magyarul igazi főnyeremény, ha családot akarsz alapítani és rendben szeretnéd tudni az életedet valaki mellett. Minden "tökéletes". Ha minden az lenne, akkor nem zavart volna össze a másik pasi, aki teljesen az ellentéte.

Hiába szólsz be azoknak akiknek nem tetszik a véleménye, sajnos igazuk van. Legalábbis abból amit leírtál, ez derül ki.

2018. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Hagyd ott a pasid, hozzá egy nálad körökkel jobb barátnő való! Az a kapcsolat úgyis mehet a kukába, ahová (akár csak gondolati szinten, de) beférkőzik egy harmadik.

Most még csak gondolat, a következő jelölttel meg félred.gás....

2018. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!