Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után feküdtetek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után feküdtetek le először egymással?

Figyelt kérdés

Barátnőm szűz, illetve még én is. Távkapcsolatban élünk.

Mennyi idő után feküdtetek le egymással?

Hogy történt a dolog? Előre terveztétek?

Mi eddig azt beszéltük, hogy nem fogjuk eltervezni, majd valamikor megtörténik.

Eddig petting volt. Én ki is nyaltam. Ő csak "megkóstolta" az enyémet szájjal is.

Ja és legközelebb, ha találkozunk, együtt akarunk fürdeni, ez már biztos.

18/l, 20/f



2018. márc. 6. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban voltunk mi is exemmel. Egy év után feküdtünk le, spontán jött, de én már tervezgettem, hogy szeretném. :) Azt tudom tanácsolni, hogy először ismerkedjetek egymás testével, fedezzétek fel mi a jó a másiknak, és nektek. Mi így csináltuk:) Első alkalommal óvatosan, mert a lánynak fájhat (ez persze nem szentírás), kellő izgatás és nedvesség kötelező! 23l
2018. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Távkapcsolatok általában fél év után kihülnek (először meg kellene erősödnie egy kapcsolatnak ahhoz, hogy aztán kibírja a távolságot), szóval azt tudom javasolni, hogy élvezzétek ki egymást, ahányszor csak tudjátok ...és legközelebb szűrjél városra is a netes társkeresőn.
2018. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem értek veled egyet. Ha megvan a rendszeres találkozás a távolság ellenére, nem fog kihűlni a kapcsolat sem fél év, de még évek után sem.
2018. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, azt, hogy a Távkapcsolatok ÁLTALÁBAN fél év után kihűlnek. Nekem volt nemegy, nemkettő és mindegyik hozta a papírformát.
2018. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Huh hát nálunk is távkapcsolat volt :D (több mint 200 km)

Hát mi eleve neten jöttünk össze és emiatt jártunk már igy neten meg video chaten keresztül egy ideje mire személyesen is találkoztunk. És az első személyes találkozónkon ez így megtörtént. Ami az első "normális" szex volt mind a kettőnk életében mert az exeinkkel csak orális szex volt.

Nem terveztük meg a dolgot előre, de hozott magával óvszert. Nem sietette a dolgot, meg semmi. Egyszerűen csak elkezdtünk csókolózni és megtörtént. Mindenki szerint ez nagyon korai volt, és mindenki elítél engem ezért, de én nem bántam meg, mert ő volt azóta az első és egyetlen férfi az életemben, akivel azóta már több mint 1 éve együtt vagyunk a távolság ellenére is :)

2018. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En nem voltam tavkapcsolatban soha de az egyik exemre masfel evet vartam
2018. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mi 3 hónap után, de nem távkapcsolatban
2018. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem voltam távkapcsolatban, 1 hétnél többet sose vártam.


25F

2018. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
3 hét kellett. Nem terveztük, eredetileg moziba mentünk volna, átjött értem a pasi, és én nem bírtam magammel nőként. Elkezdtünk csókolózni, aztán megvolt... Szerencsére nem vettük meg előre a jegyet a moziba. 21L
2018. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Első barátnőmmel ugyan nem voltunk távkapcsolatban (jónéhány kilométer azért elválasztott minket, de Pesten heti többször tudtunk találkozni), de más tekintetben hasonló helyzetben voltunk, mint ti: hasonló kor, hasonló tapasztalatok. Mi 3 hónap után feküdtünk le egymással először, persze addigra már túl voltunk olyan dolgokon mint közös zuhany és hasonlók.
2018. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!