Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után feküdtetek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után feküdtetek le először egymással?

Figyelt kérdés

Barátnőm szűz, illetve még én is. Távkapcsolatban élünk.

Mennyi idő után feküdtetek le egymással?

Hogy történt a dolog? Előre terveztétek?

Mi eddig azt beszéltük, hogy nem fogjuk eltervezni, majd valamikor megtörténik.

Eddig petting volt. Én ki is nyaltam. Ő csak "megkóstolta" az enyémet szájjal is.

Ja és legközelebb, ha találkozunk, együtt akarunk fürdeni, ez már biztos.

18/l, 20/f



2018. márc. 6. 22:46
1 2
 11/13 David7765 válasza:
3 honap utan.
2018. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Mindig is vitás kérdés volt, két szűznek milyen lesz a szexuális élete. Ez a vak vezet világtalant szituáció. Persze, lehet mondani, majd együtt felfedezik az intimitást. Romantikusan hangzik, de az életben, mi az amit meglehet tanulni csupán elméletből, zsigeri késztetésből?

Ha pedig, együtt marad az ilyen pár, meddig bírják ki, hogy nem szexelnek mással? Ha nem próbálják ki másik partnerrel, pl. egy tapasztattal, akkor honnan tudják, hogy jól csinálják-e? Összehasonlítási alap nélkül, hogy lehet választani? Mindenben válogatunk az életben, miért épp a szexben ne tennénk?


A szerelem és a szex mint a jin és jang együtt járnak, kiegészítik egymást. Ha egyik nem működik, akkor a másik sem.


Hogy melyik parteremmel, mikor, mennyi idő után feküdtem le? Nagyon változó! Volt akivel hónapok után, de volt akivel első randin. Arra pedig nincs szabály, hogy melyik lesz tartósabb. Volt, akivel hetekig vártunk, majd szex után hamar szétmentünk. Volt akivel egyből az ágyban kötöttünk ki, majd évekig együtt voltunk.

2018. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kicsivel több, mint másfél év után. Szilveszterkor. Előre elterveztük. 17/l
2018. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!