Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, ha valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha valakit gondolatban izgat a szex és fantáziál is, a valóságban már nem ez a helyzet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Pont azért, mert az fantázia.

Nagyon sok mindenki szereti a horror filmeket is, de attól még a valóságban nem élvezné, ha vele történne...:D

2018. márc. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mégsem egy a kettő. Ne menjünk el a horror filmek irányába :D
2018. márc. 8. 02:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a képzeletedben bármi de bármi megtörténhet, míg a valós szex sokaknak egy enyhe közepes vagy egyenesen csalódás. Nőknél ez gyakoribb szerintem, nálam is ez van ha unom a szexuális életemet. Olyankor feldobom egy idő után, de eleinte csak masztizok meg fantáziálok de a szexhez semmi kedvem.
2018. márc. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokáig azt hittem tévesen, hogy az aszexualitás az ha valakit egyáltalán nem érdekel a szex. De elolvastam róla egy könyvet és megtudtam, hogy ilyen nem is nagyon létezik, illetve az már egy "betegség".

A helyzet az, hogy az aszexuális emberek is ugyanúgy fantáziálnak, esetenként önkielégítenek is... Rendelkeznek szexuális vággyal, csak ezek fizikai megélésére egyszerűen nem vágynak. Sokszor extrém gátlásosság miatt, sokszor pedig valami más miatt, de a lényeg hogy látszag különösebb ok nélkül ilyenek.


Szóval akár még aszexuális is lehetsz...

2018. márc. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a fantázia esetén, a vágyra "fekteted rá" az álmokat, ami ugye totál idealista.

Egyértelműen csak rohadt jó lehet.


Viszont a való életben már nem ideál van, hanem gátlás, félelem, becsúszik ez még az...

2018. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fantáziában minden tökéletes, élőben nagyon sok dolog nem az, ami elveszi a kedvedet. Legközelebb ha fantáziálsz valakiről, fantáziáld oda, hogy büdöset fingik, hülye hangokat ad ki, egy bizonyos pózban bénán néz ki, háttérben valaki káromkodik, éppen eszedbe jut nagymamád szülinapja, csipog a telefonod, csavar a gyomrod a rakott káposzta miatt, és beszivárog a csatornabűz.

Nézd meg mennyire lesz ez izgató.

2018. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!