Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportoló vs kocka pénisze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló vs kocka pénisze?

Figyelt kérdés
Most aki kiskorától csak játszik a gépen és ül a székben, vagy kiskorától sportot űz valaki, melyiknek nagyobb a pénisze? Ennek sincs hozzá köze? Gondolom a sportolónak legalább jobb a merevedése.

2018. márc. 8. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz tapasztalatom szerint.
2018. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Esetleg annyi, hogy ha valaki hájas, akkor nem látszik ki alóla az egész farka, ezért kisebbnek tűnik. De nem feltétlenül kövér minden kocka. Sőt, én szinte csak olyanokat ismerek, akik vasággyal együtt 40 kilók.
2018. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen összefüggés...a sportoló nyilván fizikailag jobban bírja.
2018. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Egy nagyon enyhe összefüggés van.

A sportolónak a mozgás miatt életképesebbek a spermái, ám a merevedése instabilabb lehet ha étrend-kiegészítőket szed!

Szóval pro kontra...

2018. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs ennek a pénisz méretéhez
2018. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
7%
Jaj, ne legyetek már ennyire ostobák. Már hogy ne függne össze a péniszméret a fizikai adottságtól? Jó egy genetikailag kódolt 13-15 centis pasinak sosem lesz átlagos méretű 17-18, de szerintetek a pénisznövekedést mi eredményezi? Hát persze, hogy a tesztoszteron. A tesztoszteront mi serkenti? Hát persze hogy a sport. Persze lehetséges, hogy a kis hülye kocka olyan szerencsés, hogy nulla mozgással is megnő neki 19 centire, de az elérhető maximumot csak a sport teszi lehetővé. Nekem 15-16 cm hosszú és 11-11,5 cm kerületű, de egész biztos, hogyha világéletemben sportoltam volna és nem lennék egy gép előtt pusztuló gyík, akkor tuti lenne egy 17 centis vastagabb péniszem.
2018. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
#6 vagy legalább több agyad, hogy ne irkálj ekkora fa**ságokat!
2018. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Max azt tudom elképzelni, hogy ha valaki egész életében punnyadt, aztán meg sportol, akkor idővel nagyobb lehet neki mondjuk 1 centivel, mert nő a vérellátottság. De amúgy semmi köze hozzá.
2018. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem annyira a méretében hanem az arányosságában na meg a hazsnálhatóságában van különbség.

volt nekem sportoló srácom és huhhh, azért az kemény volt.

2019. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!