Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kifizetem a szállást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kifizetem a szállást, délután becsekkoltunk, de csak pár órára vesszük igénybe, és este távozunk onnan, mennyire fognak furán nézni ránk? Vagy ezt hogyan lehet értelmesen csinálni?

Figyelt kérdés
Nyilván szex miatt kellene egy hely. Tudom, hogy Bp-en sok ilyen "szoba pár órára" van, de nem budapestiek vagyunk.

2018. márc. 9. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Megszokták.


Dolgoztam hotelben, egymás közt a személyzet kibeszéli és kész.

2018. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor tudják, hogy csak azért jótettek, amikor csomagok nélkül érkeztek.
2018. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a "becsekkolunk"? Ilyen értelmes magyar szó nincs! Nem tudtad? Na mostmár tudod!!
2018. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Drazicc ***** válasza:
100%
Ezt szobáztatásnak hívják és nagyon sokan csinálják, vannak olyan motelek amelyek erre szakosodtak, úgyhogy nem kell parázni :)
2018. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Le fogják tojni nagyívben.

Nekem speciel annak idején volt egy tök jó helyem, ahol nem is találkoztunk senkivel, a szoba nyitva volt, a pénzt mindig az egyik dekoráció nyílásába dugtuk.

2018. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikeres szálloda vezető akarsz lenni, a legalapvetőbb szabály: Nem láttam, nem hallottam semmit :)


Szóval, örülni fognak hogy igénybe veszitek a szolgáltatást, egy napra kell lefoglalni azt kifizetni, aztán ha 5 perc múlva mentek nekik az sem probléma.

2018. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken is lehet ilyen szobákat találni.
2018. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltunk mi is ilyen helyen.Sose jártunk ott.kb 5 orát maradtunk..Azt a szobát kapuk meg ahol francia ágy ellöt kb 2méterszéles 2 m.magas tükör volt..
2018. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!