Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan verjem ki a fejemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből szex közben az idióta gondolataim?

Figyelt kérdés
Szex közben folyamatosan negatív dolgokon gondolkozom, így a libidóm is nullára csökkent, és a párom nem tud kielégíteni, ami miatt mindig elkeseredik. 24/L

2018. márc. 9. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Lobotómia.
2018. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Honnan jut eszedbe?

Gondolj olyan dolgokra amik izgatnak, akár képzelj el valami más szitut. Például,hogy most ismerted meg és egy félreeső helyen estetek épp egymásnak vagy hasonló.

2018. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, van benne valami. :D


#2 Nem az a baj, hogy nem vagyok eléggé felizgulva (hiszen akkor bele sem mennék a szexbe), hanem olyasmi jut eszembe pl. hogy mi értelme van ezt csinálni, helyes dolog-e kiélni a vágyainkat, mi lesz, ha nem élvezek el, szégyellni fogom magam utána stb.

2018. márc. 9. 19:35
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
" olyasmi jut eszembe pl. hogy mi értelme van ezt csinálni, helyes dolog-e kiélni a vágyainkat, mi lesz, ha nem élvezek el, szégyellni fogom magam utána stb." Ne szexelj amig meg nem gyogyitanak!
2018. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülye gondolataid mégis miért támadnak? Már bocsánat. Szereted? Akkor miért nem adod át magad neki? Miért nem gondolsz rá?
2018. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a nagyon megfelelni akarás teszi. Egy jó pszichológus (akár szexuálpszichológus) segíthet. Sokkal nehezebb elélvezni, ha lélekben és agyban nem vagy ott.
2018. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szex közben tömöm a nyuszit és simpson családot nézek. Egy időben.
2018. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy szektás lányhoz van szerencsénk... Egy kis bdsm kéne neked.
2018. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
elektrosokk?
2018. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#5 Nem tudom, miért jutnak eszembe ilyenek, de egész életemben gátlásos voltam a szexuális terén. Masztira egyáltalán vagyok képes, mert az után tényleg bűntudatom van. Szex után soha nincs, de közben mégis eszembe jutnak ilyenek. Engem is érdekelne, hogy miért vagyok ilyen.


#8 Miféle szektára gondolsz? Nem vagytok tagja semmiféle szektának vagy gyülekezetnek. A BDSM-től meg kifejezetten undorodok.

2018. márc. 10. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!