Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha felizgatnak a hajléktal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha felizgatnak a hajléktalan büdös nők?

Figyelt kérdés

Láttam egy dokumentum filmet és abban voltak fiatal 20-30 év körüli hajléktalan nők is New yorkban és olyan izgatóak voltak koszosak voltak sátrakban aludtak az erdőben én olyan szívesen befeküdnék hozzájuk és izgató jó érzés lenne ha tisztán oda feküdnék és átvenném tőlük a szagot és énis olyan szagú lennék szerintettek ez beteges?

Az a baj Budapesten sajnos nincsenek Női hajléktalanok pedig én biztos haza vinném őket.



2018. márc. 10. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézus
2018. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, de amugy sajnos nagyon sok hajléktalan nö van bpen is.
2018. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Drazicc ***** válasza:
100%
olyan mintha egy kiskutya lennél amelyik más kutya hugyájába fetrengeni akar, hogy átvegye a szagot, amugy jot röhögtem a kérdésen :D tisztán befeküdni h átvegyed a szagot :D
2018. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes fétis, de nem vagy vele egyedül.

Rendőr ismerőseim mesélték, hogy valahol az V kerben egyszer arra figyeltek fel, hogy egy jó kiállású külföldi gyerek frankón csapatja egy hajléktalan nőnek.

2018. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel van tele a gyógyó.
2018. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vágysz, akkor tedd amit szeretnél. Engem nem zavar.
2018. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem probléma, viheted az összeset.
2018. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szagot vennéd át de jó kis fertőzéseket is.
2018. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én egyszer a 105-ös buszon kiszúrtam egy 35 év körüli, picit fura, de érdekes arcú nőt. Az öltözéke is átlagos volt, de valami iszonyatosan orrfacsaró bűzt árasztott. Szerintem, nem volt hajléktalan, de hogy 2 hete nem zuhanyzott, az is tuti. Arra gondoltam, hogy ha vennék neki egy flakon tusfürdőt, sampont és minimum egy órára bezárnám a fürdőszobába, talán még rá is izgulnék.

Szóval, ha egy utcán élő, de amúgy szép arcú nőt akarsz megfürdetni és kipofozni, az oké; ha viszont téged konkrétan a bűz hoz izgalomba, az baromi gáz. :D

2018. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!