Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet felismerni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felismerni hogy hasznalt e a gumi?

Figyelt kérdés
Voltam prostinal es sajnos csak masnap kezdtem el gondolkodni hogy mi van ha hasznalt, kimosott gumit hasznaltatott velem mert nem lattam amikor kibontotta, mert masik szobabol hozta. Mondjuk szepen fel volt tekerve mint az igazi es sikosito anyag is volt benne de gondolom azt utolag is bele lehet tenni. Meg kozbe elegge ott volt a keze, ugyelve le ne csusszon. Biztosan azert mert tudta hogy az mar hadznalt es ki lehet nyulva. Szerintetek hasznalt lehetett, van okom aggodalomra? Mibol jovok ra hogy hasznalt volt e? Ha hadznalt, azt is fel lehet olyan szepen gongyoliteni?
2018. márc. 11. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta vagy, ha azt gondolod hogy egy lakásos prosti ilyeneken spórol. Havi pár tízezer forintot költenek higiéniai és tisztálkodási szerekre és szexuális eszközökre is.


Butaságon agyalsz.

2018. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kottont lehet kapni 100-as csomagban, úgy még 100ft/db-nál is olcsóbb. Szerinted komolyan ezen spórolna?
2018. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te sem gondolod komolyan, amit írtál?

A csaj nem csak rád, hanem magára is vigyáz a gumival...

Ha ennyire paranoiás vagy, akkor nem kéne prostiznod.

2018. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi valamelyest megnyugodtam
2018. márc. 11. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi is az óradíja ?

Mennyi ideig tartana kimosni és újra feltekerni ?

Hülye lesz ezzel tökölni.

2018. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!