Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti engednétek a főnököt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti engednétek a főnökötöknek hogy csókolgason fogdosson?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam egy rendelő intézetben és volt egy iroda szoba ahol nyitva volt az ajtó és láttam hogy a főorvos úr a asszisztenseknek a fenekét hülyéskedve fogdossa simogassa a testüket a sszisztensek pedig erőltetett mosolyal tűrték nem szóltak rá mert lehet nem is mernek rá szólni mert az a állásukba kerülne.

De ha nektek lenne egy jó állásotok amit nem akarnátok elveszíteni akkor megengednétek hogy fogdosson a főnök?



2018. márc. 12. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor inkább felmondok.
2018. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok nő, de ha az lennek, akkor ugy lekonyokolnem a takony orvost, h a 120 kilos asztal laba beleepulne a seg@@be. Pfhejj.
2018. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Vannak fokozatok,nálunk is vannak idősebb pasik és van amelyik átölel meg hasonlók,de nem feltételezek semmi rosszat róluk hiszen apám lehetnének.Nyilván nem fogdos,azt nem tűrném el.
2018. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem "elit" a munkahelyem, de szeretem. Ha nekem is van hozzá kedvem, szoktam engedni a főnökömnek, de ez teljesen független attól, hogy a főnököm, vagy sem. Jóban vagyunk, és egyáltalán nem ettől függ az állásom, ha nem szeretném, megmondom neki, és nem lesz semmi. De ha én is élvezem, miért ne?
2018. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen, mert nagyon jól néz ki és normális a főnököm. Jó lenne
2018. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van az a pénz...
2018. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam eddig kétszer próbálkoztak. Az elsőnek elég volt a szép szó, a második nem tette zsebre, amit kapott. Volt meglepődés. Nem rúgott ki egyik sem
2018. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!