Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy és mikor mondtátok el a...

Hogy és mikor mondtátok el a főnökötöknek, hogy táppénzre mentek?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebben megy az álldogálás és azon gondolkozom 34 hetesen kiíratom magam táppénzre. Hogy közöljem ezt a főnökömmel, hogy ne haragudjon meg rám? Szóljak neki már most? 32+5 hetes vagyok.
2015. nov. 4. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szólj neki most, de gondolom számít rá, hogy hamarosan elmész, nem fog megsértődni :) remélhetőleg.
2015. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szóltam. Alapból veszélyeztetett voltam, így bármikor előállhatott volna bármi, ami miatt tp-re kellett volna jönnöm, de a dokival megbeszéltük, hogy amíg bírom megyek. Irodai munka volt, de a vége felé már sok volt az egész napos gép előtt ülés, meg a heti tárgyalásra járás, és úgy egyeztünk meg a főnökömmel, hogy 28. hetesen eljövök tp-re. Persze előtte már keresték az utódomat, hogy át tudjam neki adni a folyamatban lévő ügyeket, meg persze ha úgy volt kedvem én is néha benéztem a tp alatt, ha segíteni kellett. Mivel rendesen álltak hozzám én így viszonoztam. Így én is és ők is jól "jártak".
2015. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan 15 hetes voltam kb. amikor a főnököm kérdezte meg, hogy mikor szeretnék táppénzre menni előreláthatóan, mert már nagyjából tudja, hogy kit tenne a helyemre, csak nyilván az illetőnek is tudnia kell róla, hogy mikor kezdhet. Akkor azt mondtam neki, hogy 30 hetesen szeretnék elmenni, de aztán menet közben úgy döntöttem, hogy elmegyek táppénzre korábban, mert fizikailag már nagyon nehezen bírtam. Két héttel előtte mondtam a főnökömnek (ekkor döntöttem el), hogy ha nem baj, akkor elmennék előbb, de persze ha baj, akkor maradok addig, amíg kell. Azt mondta, nem baj, tud jönni hamarabb is az új emberke, menjek nyugodtan.
2015. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!