Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottam, hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam, hogy a lányok szüzességének elvesztésénél célszerű ujjazással kezdeni. Mennyire van így és milyen mélyen célszerű?

Figyelt kérdés
Emellett meg ha tudtok tippeket adni,hogy mit csináljak, hogy ne legyen neki olyan fájdalmas azt megköszönném.

2018. márc. 12. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nemcélszerű ujjazni. Fel kell izgatni, pettingelni kell jó hosszú ideig, amíg már a lepedőt is átáztatta a puncinedve és akkor határozottan benyomni neki. Ha bent van, max. vársz egy kicsit (addig is csókolózol vele) aztán elkezdesz mozogni. Esetleg rákérdezhetsz, hogy fáj-e neki és ha nem (és valsz. nem fog, max. kicsit), akkor felgyorsíthatsz.
2018. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Saját tapasztalatom alapján valóban célszerű, hogy egy kicsit kitáguljon. A barátomnak elég nagy van, de előtte volt ujjazás, meg lassan nyomta be, vigyázott, és nem is fájt. Inkább csak egy feszítő érzésnek mondanám, de az is viszonylag hamar elmúlt. Arra kell még figyelni, hogy eléggé fel legyen izgulva a lány,nedves legyen.


25N

2018. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ajánlott, mert azért egy olyan testrészről beszélünk, ahol előtte nagy eséllyel nem járt semmi. Ergo baromira szűk, és mivel a hüvely izmokból van, ezért tágulnia kell ahhoz, hogy működjön a dolog. Szerintem egy kezdődő kapcsolatban eleve jobb először pettingelni,és megismerni egymás testét, mire hogy reagál, még a ényleges szex előtt.

Az én tapasztalatom az, hogy anno nekem az is fájt egy kicsit, meg ha csak egy ujját betette barátom, pedig fel voltam izgulva jócskán. Szóval óvatosan csinál, és majd látod rajta, hogy hogy reagál, meg majd szól ha valami nem jó. :)

2018. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ujjazással kell kezdeni!

Simogatással, puszilgatással majd nyalással. Utána fokozatosan jöhet az ujjazás. Nem az első alkalommal, hanem lassan, fokozatosan, hogy élvezze!

2018. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

# 1

Te tuti nem csaj vagy... "max egy kicsit".


Így semmiképpen se csináld. Nem vagyok szűz, de minden szex előtt ujjazni kell hiába vagyok nedves, mert tágulnom kell egy péniszhez, ha nem akarom, hogy fájjon a szex. Egy szűznél még főleg így van. Az utolsó válaszolók igazából megválaszolták a lényeget.

2018. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem egyből vágd be neki:) A felesleges ujjazással csak mégjobban fog fájni neki.
2018. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

"Hallottam, hogy a lányok szüzességének elvesztésénél célszerű ujjazással kezdeni."

Az ilyen betegek minek randiznak egyáltalán?!

2018. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!