Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok mi fér bele egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi fér bele egy barátság extrákkal kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra h csak szex - bár ez nem az a kategoria...

Vagy vannak közös programok élmények és emellett van szex is.

De mi az ami a szex mellé még okés vagy már többre utal?


2018. márc. 16. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szextra.
2018. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csajoknak szívesen mesélek, beszélgetek. 29F. Írjatok 😊
2018. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szex szex szex szex. néha egy kávé vagy alkohol szex szex szex szey talán egy mozi

Volt ilyenem. Nem keresek semmi ilyesmit van párom

24N

2018. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem kerek privat uzenetet.

A kerdes azert irtam ki mert van kivel szal nem ismerkedek es te se itt tedd!

2018. márc. 16. 07:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal nálam egyértelműen szexet jelent. A közös masztitól kezdve minden, amit mindketten szeretnénk.
2018. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Régi ismeretség a miénk, volt benne több mint 10 év szünet. Huszonévesen ebbe a szex mellett beletartozott egy kis közös program, mozi, ilyenek. Ma már csak szex van heti egy alkalommal, más bele sem férne az időnkbe, felnőttünk. :)
2018. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon függ milyen kapcsolatra épül. Régebben, amikor ez a fogalom kialakult, akkor ez a kapcsolat teljesen csak szexre épült, mindenki élte a saját életét és ha kanosak voltak, összejöttek, dugtak egyet és mentek haza.


Ma a fiatalok (fogalmam sincs miért) ezt a fogalmazást szeretik adni a nem-túl-komoly kapcsolatukra, mert úgy érzik, hogy így kapnak egy fix párt, ahol nincs felelősség.

Az ilyen emberek teljesen ugyan úgy viselkednek a másikkal mintha barát-barátnők lennének, csak van egy nagyon jó kidumájuk arra, ha valamit már nem akarnak megtenni, mert túl gyorsan halad a kapcsolat.

"Wow, szülőkkel közös vacsora, bocs, de ez nem egy igazi kapcsolat, mi csak dugunk, meg mozizunk, meg bulizunk, meg együtt töltjük minden szabad percünket, de ez nem kapcsolat"

Szóval itt egyén határozza mi fér bele.

2018. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat.


De ha az van amit az utolso is akkor tulekp az a par.csak jarnak, tini fogalommal elve

2018. márc. 16. 12:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én különbséget teszek szexkapcsolat és barátság extrákkal kapcsolat között. A szexkapcsolat számomra csak és kizárólag a szexről szól. Nincsenek közös programok, nem keressük egyébként egymás társaságát, csak ha szexelni akarunk.

A barátság extrákkal kapcsolat pedig nálam arról szól, hogy gyakorlatilag minden belefér, ami nem lépi át azt a határt, ahol már szerelemről beszélünk és rendes kapcsolatra, elköteleződésre vágyunk.

2018. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy én vagyok csökött agyú, de én azt hittem, hogy ha két ember között mély barátság van, és hozzá szex, az maga a beteljesült szerelem, párkapcsolat.

Ennek van egy heves, kezdeti szakasza, amit az én tapasztalatom szerint az újdonság és a rátalálás sikere fölötti öröm jellemez, és később egy hosszabb, csillapodott tartama.

Lehet, hogy ez a filmből idézett barátság extrákkal azt jelenti, hogy kimaradt az első időszak?

Szegények...

2018. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!