Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek így barátsággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek így barátsággal extrákkal kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés most a pasiknak szól.

Ti belemennétek egy olyan lánnyal barátság extrákkal (szóval szex) kapcsolatba,aki nem jön be külsőre és kicsit sem vonz,nem kívánod,nem tudod vele elképzelni a szexet,mert esetleg taszít?

De jó barátok vagytok.

19F



2017. dec. 13. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem mennék bele.

de ha kicsit is kedvelem, megmozgat, akkor igen.

2017. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem,nem vagyok hülye és retardált tizenéves fiú.


F/22

2017. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Heart of Darkness ***** válasza:
83%
Nem, és valószínűleg kellemetlen lenne mind a kettőnknek.
2017. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jézusom dehogy...

19/F szintén...

2017. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem... Önértékelés és önbecsülés!!!!

30F

2017. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Akkos sem ha tetszene. Normális érzelemdús emberi kapcsolatot akarok. Ha csak szex kell és nagyon akkor megoldom magam. Volt csak szex kapcsolatom, szex után mindig hatalmas ürt éreztem.
2017. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ronda vagy nem áll fel rád a kukim, pl. egy csajszi megitatott Viagrával, (eddig tartott a barátságunk) majd vetkőzni kezdett engem meg elfogott a hányinger!


Emberileg bírtam, külsőre nagyon NEM, ő többet akart volna bármi áron, köszönöm kihagyom!

2017. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kimondott, szex volt megbeszélve. Csak képen láttam a nőt.

Nem jött be, de ha már ígértem, legalább ő ne csalódjon. Meg volt az orgazmusa, de én azt sem éreztem, mikor mentem el, csak hogy legyen már vége. Mint egy munka, amit nem szívesen végez el az ember. Soha többé. Nem kell szerelem, de szexuális vágy legyen iránta.

2017. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Föleg, ha baratok vagyunk. Es meginkabb, mert nem tartom vonzonak. Ennek elörelathatoan csunya vege lesz es raadasul az oda vezetö ut sem tünik tul kecsegtetönek.


Voltam mar olyan szituacioban, hogy egy szamomra nem tul vonzo lany volt a baratom extrakkal. Amugy minden rendben volt vele, sportos alak, csak nagyon nem az esetem. Leginkabb szemelyisege es mentalitasa különbözött az enyemtöl. Nagyon. Kiderült azonban, hogy iszonyatosan szenvedelyes es egy igazi vadmacska az agyban (vagy, ahol eppen egymasnak estünk). Talan pont azert, mert emberileg nem ereztem közelinek, iszonyatosan felszabadito erzes volt. Egyszerüen csak hasznalni es olyan dolgokat tenni vele, amit nem teszel olyasvalakivel, akit szeretsz es tisztelsz. Ez tudom, milyen durvan hangzik, de ezt ö is nagyon elvezte. Söt, szinte követelte. Igy nem banom, hogy volt ebben reszem. De öt vegül nagyon megviselte, mert annak ellenere, hogy az elejen tisztaztuk a helyzetet, egyre melyebb erzelmeket taplalt irantam es egy közös jövöben remenykedett. Ami vegül megadta nekem az utolso döfest, hogy egy baratom rakerdezett, hogy mi van, ha teherbe esik? Erre azert a vedekezes ellenere is van esely. Nem akartam. Semmikeppen. Ez a felismeres olyan mely nyomot hagyott bennem, hogy mar nem tudtam nem erre gondolni. Reszemröl megszünt a szenvedely es ezaltal kapcsolatunk ertelme. Persze, jo volt, de nem hagyott tul nagy ürt az eletemben. Ez forditva nem igaz. Sajnalom öt emiatt, de nem okolhatom magam mas erzelmeiert. Nem jatszottam vele, nem hitegettem es megis megtenne szinte mindent egy eselyert. Megmondtam neki, hogy emberileg egszerüen nem illünk össze.

Es te? Hasonlo helyzetben majd megmondod neki, hogy, ne haragudjon, de testileg egyszerüen nem jön be? Ez sem az extraknak, sem a baratsagnak nem tenne jot.

2017. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

No f... Way!

Ha annyira kanos, akkor adj neki egy vibrátort

2017. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!