Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek melyik irányba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek melyik irányban áll a farkatok?

Figyelt kérdés
"Úgy hallottam", hogy a gyakori maszturbálástól egy idő után egyik irányban elhajlik. Mivel az emberek többsége jobbkezes, valószínű, hogy sokaknak balra áll? Ez az "állás" megfigyelhető nem felálló, lankadt pénisznél is?

2018. márc. 16. 13:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, elhajlik, nekem balra hajlik, mert balkézzel verem.
2018. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lankadtan balra tart, felállva egyenesen felfelé, de ívelt. Szerintem a masztinak nem sok köze van hozzá, inkább az, hogy a gatyában világ életemben balra csapva hordtam. Egy ideje kísérletezek vele, hogy jobbra hajtom és úgy járok-kelek nap közben, hátha visszahúzná egyenesbe.
2018. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen.
2018. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Dèl-dèlkeleti irànyban.
2018. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez mind fasság!

Nekem lefelé görbe.

Ha áll is majdhogynem lóg.

Pedig relatíve gyakran végzek önkielégítést.

32/F

2018. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A katonaság - (egyszer volt egy ilyen rendszer, ha már nem is tudják mi az, akkor is) - egyik mondása volt, hogy "kardot, s phaszt bal oldalon hordunk".


Én bal kézzel maszturbálok, mégis balra áll kicsit. Na akkor most két jobb kezes lennék, vagy balphasz?

2018. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az enyém lefele görbűl
2018. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!