Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony ujjú srácnak a pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony ujjú srácnak a pénisze is vékony?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársamnak nagyon vékonyak az ujjai szinte, mint nekem pedig lány vagyok, de igaz ő is vékony. Szerintetek a pénisze is vékony neki? L/18

2018. márc. 16. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
nekem tömzsi és vastag ujjaim inkább rövidek vannak és majdnem 20 cm a farkam mondjuk vaskos is szöval vastagságban lehet valami. kérdezni nem szégyen ne halgass az öregaszonyokra.
2018. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Semmi öszzefüggés a kettő között!
2018. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Amúgy tetszik a srác, többször is fogtam már a kezét ezért tudom hogy talán az én ujjaim is vastagabbak pedig csak 50-51 kg vagyok. Szivesen összejönnék vele de félek, hogy kis répácska van a gatyájában amely miatt úgyis vége lenne a kapcsolatuknak. Ő leriban*ozna, én megsérteném stb. Ez miatt tettem fel a kérdésem hogy mik a vélemények.
2018. márc. 16. 15:47
 14/18 A kérdező kommentje:
* kapcsolatunknak. Jah és barátnőim mondták komolyan ezt nekem, hogy gondoljak bele mi van ha a farka is olyan vékony?
2018. márc. 16. 15:49
 15/18 anonim ***** válasza:
A barátnőidnek is annyi eszük van,mint egy marék lepkének.
2018. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
😦🔫
2018. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hosszú vékony ujjaim vannak tipikus zongorista kéz, mégis a méretemnél abszolút nem jön elő, hogy vékony lenne már ha az 5,5 cm vastagság nem vékony.

26F

2018. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ez hülyeség. :) pàromnak is jó vékony ujjai vannak, vékonyabb testalkattal, viszont 44- es lábbal és ott lent 21 cm :)
2018. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!