Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön, ha egy pasi magas (190 cm vagy magasabb)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ti milyen magasak és alkatúak vagytok? Hány évesek?

2018. márc. 16. 20:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

153 cm, átlagos testalkatú vagyok.

18l

2018. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%

A nőiesség nem függ a magasságtól ;)Te elég furcsán látod a világot ha igy gondolod :) Egy ormótlan benga nagy zsiráf nőt sem lát mindenki nőiesnek :D és nem valószínű hogy a magassága miatt kell érte többet teperni :D minthogy egy pici nőnél sem :D

Bejönnek a magas pasik. De nyilván nem ugrok neki bármiért sőt semmiért senkinek :D Nem a magasság fogja eldönteni nő és férfi közt,hogy tesznek e egymásért barmit is :)

165 cm vékony 27L

2018. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
18%
Akkor te 27 évesen ezek szerint a kis,nyomi pasikat keresed?Ja,nem,mert az meg nem férfias.Hagyjuk már,hogy a nők esetében nem a magasság(is) számít!Ugyanúgy számít,mint a férfiaknál.Egy 150 centis törpe csaj lehet szép,de attól még nem nőies.Nyilván ezt valamiféle módon nem tudják felfogni,de ez ösztön.
2018. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
26%

volt már magas párom kicsit röhelyesen néztünk ki egymás mellett az én 146cm-mel

24n

2018. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egy 175-180 centis nő kb. a nő.Ettől még egy alacsonyabb vagy egy magasabb is lehet szebb,meg csúnya is.Nekem a kis csajok inkább az aranyos lány kategória,a magasabbakat meg meghagyom a magas fasziknak,mert az ő alkatukhoz passzolnak.Engem csak az idegesít,hogy ez valami kiváltságjelző lett,mert magassss passiiiiii,meg tököm tudja...meg már a 600x kérdezik meg ugyanazt a hülyeséget.Persze,hogy a magasabb jobb,mert férfiasságot sugall,de ne higgye már valami kis nádszál gyerek,hogy ettől lesz férfi...
2018. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%
Huuu :D Essetek nekem amiért nem a külsőségek a fontosabbak :D :D Nyilván szempont valamennyire a magasságkulonbseg :) Akiket te kis nyomi pasinak nevezzel,lehet jóval többet ér egy Nála magasabbtol :) De lehet egy 2meteres pasi is valakinek a tökéletes pont úgy ahogy lehet egy 170es is. NEM ETTŐL FÜGG !!! hogy valaki felkelti e az érdeklődésem. Igen legyen tőlem magasabb. Vagy legalább akkor mint én. De ami ettől jobban izgat hogy az iQ szintje mekkora :D :D :D
2018. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
Egy 2 méteres 50 kilós pasi pl. egyáltalán nem férfias :D attól még lehet van akinek pont bejön :D
2018. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%

persze számit a magasság de mivel én is alacsony vagyok én ormótlanúl hülyén nézek ki egy 180-190+ magas pasi mellett

nállam előnyben a 165-175 cm pasik

Párom 170cm

én már előbb írtam 146cm vagyok

2018. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarok senkinek esni.Ez a véleményem.Nyilván a magasság is szempont,de csak sikerült azért felfogni a lényeget.

A 146 centis lánynak pl. van önképe és látja,hogy mi passzol hozzá.Ennyi.De felőlem mindenki azt választ,akit akar,csak próbáltam logikus szempontból közelíteni a dologhoz.A valóságban úgyse így választ senki,csak páran,mint én,mert racionálisan csinálom.

2018. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is inkább az alacsonyabb pasik jönnek be 160-175 cm mivel én is nagyon alacsony vagyok 143 cm. Az meg nem igaz hogy az alacsony nők nem nőiesek ez nem a magasságtól függ.
2018. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!