Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő ha erre szánja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha erre szánja magat a lány?

Figyelt kérdés

2t éves koráig kitartóan várt.

Egy ideje sík ideg, szabadideje csak éjszaka van.

Már belefáradt párkapcsolat keresésbe, nem is vágyik rá, de testiségre igen.

Szexkapcsolaton gondolkozik, elítélendő?

Nem kérek privátot!!!



2018. márc. 17. 08:36
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
23*
2018. márc. 17. 08:37
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
En nem itelem el, mert ugyan ebben a cipoben jarok, 23/F.
2018. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem böknék rá az első szembejövőre, azért valamilyen szinten kedvelném az illetőt.

Mi a véleményetek?

2018. márc. 17. 08:41
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne elítélendő? Amúgy is, kinek mi köze van ahhoz, hogy valaki mit csinál a magánéletében? Mert a pasik kúrhatnak bármikor?:D Hagyjuk már, ez a 21. sz.
2018. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Csak annyit javaslok, hogy ne legyen baratnoje.. mert az undorito dolog, mindkettotok reszerol. Meg, hogy persze kedveld, de ha megegyeztek, hogy csak szex, akkor kesobbiekben is igyekezz ehhez tartani magad, mert nagyot lehet kopppanni. Elso voltam.
2018. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mondták már, hogy elítélendő. :/
2018. márc. 17. 08:44
 7/33 anonim ***** válasza:
49%

Miért lenne el ítélendő?

azért mert lány vagy?

Szerinted csak a Pasik kereshetnek szexkapcsolatot? dehát ahhoz is Nő kell

ne legyen lelkismeretfurdalásod

Nem te vagy az egyedüli aki nem akar vagy nincs ideje és energiája tartós kapcsolatra csak alkalmira vagy max tartósabb szexkapcsolatra

24N

2018. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem elítélendő, de ne csináld! Ha eddig vártál, akkor te nem az a típus vagy, aki képes lenne érzelmek nélkül. Egy szexkapcsolatban is szerelemes lehetsz, pláne szűzként. Tudod hány tapasztalt nővel beszéltem csak innen, aki beleszeretett a partnerébe, és azóta is szenved!? Te még nem is tudod, hogy hatna rád egy intim kapcsolat, nagy eséllyel erős kötődést alakítani ki benned, és el tudnád viselni a pasi meg csak úgy megszakítaná a kapcsolatot vagy mással is összejárna?

És mi garantálja, hogy vigyáz rád szex közben? Ő nem szerelemből fekszik le veled, neki az élvezet a lényeg, és szerinted, ha ő minőségi szexre vágyik, akkor tolerálja majd egy szűz esetleges bénázásait? (Ami egy párkapcsolatban természetes lenne).

Ráadásul, ha itt kérdezed, akkor bizonytalan vagy. Ha tényleg annyira feküdne neked a dolog, akkor már régen egy hasi ágyában lennél.

Másrészt: belefáradtál a párkapcsolat keresésbe? És mikor lesz rá időd? Talán sosem lesz? Ez nem így működik..

2018. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

#8-nak teljesen igaza van.


Csak azért ne vágj bele, érzelmileg sok veszéllyel jár az ilyesmi. Ezt neked kell tudnod, hogy mennyire tudod elkülöníteni a testiséget a szerelemtől. Persze eleinte még ez lehet viszonylag egyszerű, de aztán minden egyes alkalom után egyre nehezebb lesz(lehet). Én pl sose tudtam.

Gondolj a következményekre, együtt vagytok, kedveled, akár baráti kapcsolat is kialakul esetleg szerelem. Aztán ő talál egy lányt komolyra, te pedig lapát. Vagy természetesnek veszi hogy te csak szexre vagy, így nyugodtan csajozhat, esetleg lehet több ilyen is mint te. Kibírnád ezeket??

Nem ítéllek el én sem, csak jól gondold ezt meg. Nagyon sok szenvedéssel járhat ha érzelmesebb típus vagy.

Ha nem vagy az, akkor viszont hajrá! Nem kell elsorvadnod. :)

2018. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező! Én férfiként keresem a párom nem sok sikerrel! Szexkapcsolatban is gondolkodtam már szintén nem sok sikerrel! A nőknek kicsit Aktívabbaknak kezdeményezőbbeknek kellene lenni! Ismerj meg! Hátha! Egy próbát megér!
2018. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!