Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik prostival veszítették el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostival veszítették el a szüzességüket, később (akár több év múlva is) megbánták?

Figyelt kérdés

A napokban lettem 18 éves, és igazán kipróbálnám a szexet.

Nézegettem rosszlányokon pár igényesebb prostit, aki vállalja a szüzesség elvételét, de most van pár kétségem.

Jelenleg nem tudom elképzelni, hogy megbánnám, de pár év múlva hogy fogok érezni?

Nem kellenek az erkölcshuszárok, hogy barátnővel kéne, de nincs kedvem még hosszú éveket várni arra, hogy talán egyszer lesz egy nő akivel megfelelünk egymásnak.

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. márc. 17. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem vagy az az érzelgős típus, csak kiakarod próbálni, szerintem nyugodtan vágj bele. Eltelnek nagyon gyorsan az évek, könnyű 20on évesen szűznek maradni.


Ha visszamehetnék az időben biztos elmentem volna 18 évesen prostihoz.

2018. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, szintén 18 évesen.

De én arra jutottam, hogy nem fogom olyannal elveszíteni, akit minden nap megdug valaki más. Ennél azért kicsit igényesebb vagyok.

Később nem lenne gondom vele, de első alkalomnak inkább egy barátnő 2 év múlva, mint egy prosti most.

2018. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy bántam egy kicsit, de ma már nem igazán érdekel.
2018. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

2.: Mi garantálja, hogy lesz barátnőd 2 év múlva? ÉN is így álltam hozzá, lúzereknek való a prostizás bla bla bla. 18 évből lett 20, abból 22,23..


Ha 18 éves korodik nem volt csajod a mai világban, akkor azt jelenti, hogy: félénk vagy, vagy ronda, esetleg mindkettő(itt el is vágtad magad alatt a fejszét).


A mai lányok nem állnak szóba olyannal, aki velük egyenlő rangú szépség tekintetében. Még egy átlagos se áll szóba egy átlagos sráccal, főleg nem egy félénkkel.


-



Ezek a lakásosok nem olyanok, mint az útszéliek. Van aki napi max 2 vendéget fogad, és elég telített a piac, szóval lehet, hogy nem is dugnak minden nap, csak a nagyon befutottak.

2018. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hivatásost is megbánhatsz évek múlva, ha "érzelgős" vagy, ahogy az előttem szóló mondta. Az összes nőt(egyik sem prosti) eddig lehet visszacsinálnám. A nők a legtöbb esetben nem erkölcsösek különösen fiatalon nem, szóval "erkölcshuszárok" se nagyon szólhatnának. Amúgy én az vagyok, de nem mondok erre semmit. Régen elképzelhetetlennek tartottam, hogy én prostihoz nyúljak. Ma már ha meghívnának rá, akkor belemennék:D Az álomvilág és a naivitás elmúlt már. Szerintem nyugodtan belevághatsz, ha te ennyire ezt szeretnéd. Most ezért megszólna egy lány a jövőben, ha esetleg kiderül, akkor csak vegyük górcső alá, hogy ő hány, milyen, mikor és miért, illetve mikor mennyi péniszt vett a szájába élete során
2018. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én belemennék. Felesleges várni a sült galambot, mert csak az időt pazarlod. Ha meg mégsem prostizni akarsz, akkor nagyon komolyan állj rá a barátnő szerzésre.

Mindenképp mozdulj ki a komfortzónából.

2018. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!