Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy nő léttemre 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nő léttemre 2 naponta kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom a mostani partneremmel a szexet. Naponta jól esne van, hogy reggel is és este is, de ha 2 napig nincs akkor már feszült vagyok. Nyílván nem vagyok idegbeteg, de vágyom rá és rossz ha nincs. Illetve nagyon rá vagyok kattanva a témára is. Olvasgatok miben hogy lehetnék/lehetnénk még jobbak. Ez normális, hogy ennyire rajta vagyok a témán? Eddig még csak ő váltott ki belőlem ilyen érzést.
2018. márc. 17. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én meg minden nap .
2018. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen nincs, hogy normális meg nem normális.

Ha mindketten egy időben kattogtok, akkor hülyék lennétek , ha nem csinálnátok.

Mivel a Te hozzáállásod ismert, így csak a pasidra kell nagyon figyelned, hogy neki mennyi kell. Ha Ő is állandóan tépi rólad a bugyit akkor Ti egy szerencsés és összeillő pár vagytok, akiknek én drukkolok. :)

2018. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Naponta 2-3 már okés, ez alatt nagyon gyenge libidód lenne. :D
2018. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

2 naponta nem tudom, mitől volna abnormális. A barátnőidnek gondolom nem volt még egy rendes orgazmusuk, vagy mittomén - de ne foglalkozz vele.

Nálunk 2 évig tartott a mindennapi szex, néha több, most ritkább talán, de nem a vágy múlt el, csak mostanában nagyon kimerülten érkezik haza.

De mindig összebújva alszunk el, szerelemben.

(60F, 30N)

2018. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Ha gyakoribb lenne azzal sem lenne semmi baj!

Lehet, hogy csak irigyek a barátnőid?

2018. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is nagy a szexuális étvágyam, de szerencsére megvan hozzá a megfelelő partnerem. :) L
2018. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nálunk azért van, hogy a páromnak hosszú fárasztó napok után nincs kedve úgy olyankor persze nem erőltetem rá. De alapvetően szerencsére ő iselég sűrűn kívánja :)
2018. márc. 17. 19:22
 18/21 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert ha a fárasztó nap után nincs kedve, az nem biztos, hogy a valós indok a fárasztó nap volt.

Tudod, a nőknek is fáj néha(sokszor) a fejük.

2018. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs okunk hazudni egymásnak. Nem kell kifogásokat kitalálnia csak azért mert nincs kedve. Nem vagyok az a fajta aki ebből problémát csinál volt h nekem sem volt kedvem.
2018. márc. 17. 19:53
 20/21 anonim ***** válasza:

Naná hogy normális. Bár mi lennénk ilyenek. Sajna 50 felett a libidó is csökken.

De főként fizikai fáradtság miatt.

2018. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!