Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért van az, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért van az, hogyha egy csinos, jó alakú lány melltartó nélkül mászkál, az szexi, ha egy kevésbé dekoratív lány teszi ezt, akkor az igénytelen vagy visszataszító?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi van, ha egy kigyúrt, jóképű, jól öltözött férfi nadrágján át kidudorodik a nagy farka, vagy egy elhízott, izzadt, kopaszodó dokkmunkáson látod ugyanezt?
2018. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért, hogy kéne lennie? Vagy gonosz nőgyűlölők vagyunk, mert a vonzó nők jobban tetszenek? Tiltsák be a vonzó nőket!
2018. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Sosem mondtam ilyet a "kevésbé dekoratív" lányokra sem. Mellesleg láttam már ilyen lányt olyan gyönyörű feszes mellekkel hogy mesés volt fogdosni őket.
2018. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Talán azért, mert így van......
2018. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz ...
2018. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Én férfi létemre ilyen gondolatokat nem tapasztaltam...
2018. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Első ne menjünk ilyen messzire. Elég ha nyáron kigombolt ingben, de trikó nélkül történik meg ugyan ez a kigyúrt csávóval, meg a dokkmunkással. Régen barátnőmmel Balatonon történt meg ugyan ez. Még nem voltunk a parton, de én már így voltam, csak ingben(megjegyzem sehol máshol nem lennék így). Én speciel izmosabb alkatú vagyok. Mint mondtam csak a part felé igyekeztünk és kb 300 méterre lehettünk. Erre szembejön egy 50-es apuka ugyan így. Erre a barátnőm odasúgja, hogy te jó ég! Hogy lehet így kigombolt ingben flangálni? Mondtam neki, hogy hahó! Nézz már rám!
2018. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert így van. Szerintem az az ideális, ha az ember (nemtől függetlenül) tisztában van a saját adottságaival, és tudja magáról, hogy mi az ami még belefér. Egész egyszerűen egy vékony sportos csajon máshogy áll mondjuk egy short, miniszoknya, vagy a melltartónélküliség mint egy olyan lányon akin van felesleg, vagy csak egész egyszerűen olyan az alkata, hogy nem feltétlenül előnyös számára ugyan az a ruhadarab. Nem kell ebbe mindent belemagyarázni, a molett nők is lehetnek szexik, öltözhetnek nagyon jól ha tudják, hogy mi az ami jó számukra. De az általában nem ugyan olyan mint egy vékony lánynak.
2018. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Nemrég volt itt egy kérdés, hogy a férfiak mit gondolnak egy melltartót nem hordó, kismellű nőről, és a válaszok 90%-a abból állt hogy "de szexi lenne", pedig kis mell = nem dekoratív. Akkor most hogy is van ez, kedves kérdező?
2018. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert a világban kettős mérce van.
2018. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!