Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan fiatal nőről, aki a többéves kapcsolatát, családdal való jó viszonyt, az állását, lakhelyét is feladná egy másik nőért?

Figyelt kérdés
Azaz mindent feladni és új életet kezdeni egy leszbikus kapcsolat miatt.
2010. ápr. 5. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Azt, hogy hülye. És ezt komolyan mondom.
2010. ápr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Sajnálom, mert megszívja mikor az a kapcsolat véget ér. Oké, hogy a több éves kapcsolatot feladja. Családdal összeveszik, ha ők ellene fordulnak e-miatt. De hogy az állás meg lakhely is...és csodálkozunk, hogy ennyi a hajléktalan..
2010. ápr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Az ő dolga. Örökké ugyanúgy élni nem lehet. Azért mert egy kapcsolat több éves még nem biztos hogy jó és hogy abban benne kell maradni. Az állás és a lakhely az már kicsit necces, én azt nem tenném, de hát nem én vagyok a helyében. Bár néha tényleg szerencsés teljesen tiszta lappal kezdeni. Az pedig egyáltalán nem tartom elítélendónek hogy valami a saját neméhez vonzódik.
2010. ápr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
*valaKi
2010. ápr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy a többéves kapcsolatodat feladod a legkevesebb. Nyilván, ha ez megfordul a fejedben akkor már nem tökéletes az a kapcsolat. Na meg, úgyis találsz mást. Ráadásul azt írod fiatal vagy. Még biztosan megtalálod az igazit.


A család az már más tészta. Én is hasonló helyzetben vagyok, próbáltam százszor elmondani szépen a családnak, hogy ne legyen botrány és az, hogy válogatott sértéseket vágnak a fejemhez. Azt akartam, hogy elfogadjanak, mellettem álljanak és legalább előttük önmagam lehessek.

De rá kellett jönnöm, hogy ez nem működik.

Így arra jutottam, hogy nem feszegetem a témát, mert az, hogy egycsalád legyünk fontosabb. Bár én még csak 20 éves vagyok, de rossz lenne ha nem számíthatnék rájuk és elfordulnának tőlem. Azért a családdal mégiscsak tartani kell a kapcsolatot, mert az ember sokszor senki másra nem számíthat. A legtöbb embert annyira nem érdekli más, hogy ha meglát egy haldoklót elmegy mellette az utcán.


Szerintem nagyon meg kell gondolni, hogy az a nő ér-e ennyit és hogy valójában leszbikus vagy-e. Csak akkor kell a családdal közölni, ha már biztos ha össze akarsz költözni azzal a nővel és vele akarod leélni az életed meg hasonlók.

Szerintem bárhogy is döntesz az első pár hónapban a családnak ne mondd el, mert lehet később rájössz, hogy nem akarsz a nővel maradni de a családod akkor is emlékezni fog a dologra és többet nem felejtik el.


Az állás érdekelne a legkevésbé, habár manapság nehéz új állást találni. De az állásodat miért érinti a szerelmi életed? Nem értem.

És a lakhelyed? Most már rögtön költözni is akarsz, vagy eddig a pasidnál laktál?


Szerintem ha új életet kezdesz akkor magad miatt tedd, ne egy nő miatt.

Ha így nem vagy boldog akkor kezdj új életet, költözz el, szerezz új állást és ha ez megvan és viszonylag rendben van az életed akkor kezdj a kiszemelt nővel.

Aztán meglátod mi lesz. Ha érdemes rá akkor mutasd be a családnak.


Szerintem butaság lenne azt tenni, amit a kérdésedben írtál, ne hozz elhamarkodott döntést!


A másik nő mit érez irántad? Tudja, hogy te mire készülsz? Mi a véleménye erről?

Te mennyire vagy biztos a dologban, mi a baj a régi kapcsolatoddal? Mire vágysz, csak újdonságra, megértésre?

Mióta szereted ezt a nőt?


Ezek tudatában könnyebb lenne tanácsot adni.

2010. ápr. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Volt a kozvetlen kornyezetemben egy ilyen kapcsolat. A ferjetol elvalt a no, hogy egy novel koltozzon ossze. Elkoltozott, uj munkahelye lett. Dult a szerelem kb. 1 evig, aztan nagyon vissza akart menni a ferjehez, mert rajott, hogy elszurta, de mar keso volt...ez szerintem valami fellangolas, hobort lehet, ha eddig nem volt leszbikus. Nem eri meg szerintem, de mindenki a sajat karan tanul...
2010. ápr. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Ahogy már a tinik között is divat a szex,sőt az orális meg az anális is,ugyanúgy divat a másság is.

A lányoknak már 100 évvel ezelőtt is voltak "legjobb" barátnőik,akivel minden titkukat megosztották,de eszükbe sem jutott ebbe nemiséget keverni.Ma viszont már szex nélkül nem is tudják a barátságot elképzelni.

Ha eddig nem volt leszbi,akkor lehet ez egyszerű kíváncsiság is.Ezért felrúgni családot,munkahelyet stb.ostobaságnak és saját magával szembeni felelőtlenségnek tartom.Más dolog néha találkozgatni,és más együtt is élni.Két nő még nehezebben tud alkalmazkodni a másikhoz,mint egy férfi és nő.

Nagyon megkellene gondolni ezt a dolgot,mert az egész életét elszúrhatja .

2010. ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám hogy leszbikus.
2010. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szerelem már csak ilyen. :-)
2010. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnàm róla, hogy szerelmes.

Lehet, hogy megbànja majd utólag, hogy felborította az èletèt, de lehet mèg jobban megbànnà kèsőbb, ha nem tennè meg. De bàrhogy is, az Ő èlete, az Ő dolga.

2010. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!