Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, őszintén! Ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Ha nem számítana megcsalásnak akkor kezdenétek más pasikkal is a párotok mellett?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén mondom, nem
2018. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Én meg őszintén mondom, hogy IGEN!
2018. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2018. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

ha ez nem számítana megcsalásnak akkor mi számítana annak?

Őszintén? ha ez így lenne akkor nem is lenne szükségem tartós párkapcsolatra mert akkor azzal lennék akivel akarok. a családalapításról meg annyit hogy csak egy donor kellene, feltételezem hoggy egy ilyen világban nem lenne szükség az APA képre az APA példára és annyi lenne a fizetés a juttatások hogy egy Nő egyedül is képes legyen gyereket nevelni. és egy ilyenn társadalomban nem megkövezendő ha egy anya egyedülálló és úgy nevelne gyereket mert akkor ez lenne a normális.


Ilyen társadalomban felesleges a párkapcsolat legyökerezni valaki mellett ha úgy is másik pasi meg csaj ágyából kelsz ki mert megteheti mind két fél mert nem megcsalás azaz a monogámia az intimszféra megszünne létezni mert mindenki mindenkivel. de ugyanakkor megszünne az izgalom. Mert akik most a kaland kedvéért csalják a párjukat nekik az az izgi ebben az egészben mert olyan dolgot tesznek ami nem etikus és kapcsolat ilettve házasság törő a tiltott gyümölcs mindig édesebb. Nos itt nemlesz tiltott gyümölcs nem lesz semmi ami megfűszerezze megédesítse ezeket a dolgokat egyhangú lesz hiába szexelsz mindennap másikkal nem lesz meg az a plusz bizsergés. Kell ez nekünk? nem,

Ezzel most nem azt akarom támogatni hogy mindenki keféljen félre mert marha fsza. csak felvázóltam hogy egyes kalandorok hogyan gondolkodnak,

24N

2018. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudod, hogy általánosságban ki hogy gondolkozik? Te gondolkozol így. Magadból indulsz ki
2018. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják hogy igen, azoknál nincs rendben valami abban a kapcsban.
2018. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen,sőt akkor is kezdek más pasival,ha többet tud nyújatni mint a pasim ha megcsalásnak számít.

20/L

2018. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor minek vagy vele ha a másik többet nyújt? Téged sem az eszedért szeretnek, a testedből jól meg fogsz élni.
2018. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kedves 5-ös nem én gondolkodok így nem indulok i magaból mert nem vagyok egy félrebszó szajha

itt is olvastam sőt ismerek olyat személyesen aki elmondta h mi a jó nek abban h hűtlen

2018. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Eléggé monogám beállítottságú vagyok, tehát egyszerre egyvalakihez tudok igazán vonzódni (szeretni meg pláne csak egyet), és addig más nem érdekel. Akkor se kezdenék mással, ha "szabad" lenne. Ha akarnék, nem lennék kapcsolatban...
2018. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!