Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy lakásos prosti is elitasított, de én nem tudom, hogy mi baj van velem?

Figyelt kérdés

A szó klasszikus értelmében biztosan nem vagyok ápolatlan...

De a "rendes" nőknek sem kellek, de nem tudom mi baj van velem. Nem vagyok jóképű, sem izmos, de nem hiszem hogy egy qrvának ez gondot jelenthet. :/



2018. márc. 23. 13:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Mit mondott, miert nem vallal?


Amugy meg ha nem vagy szep, ismerkedj a sajat kategoriadban. Vannak khm.. maganyos csunya nok is a vilagon.

2018. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Hű ez kemény. Mire hivatkozva utasított el a kéjhölgy?
2018. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Érkezésem előtt közvetlenül felhívtam (meg előtte egy órával) és akkor még azt mondta, hogy oké.

Kinyította az ajtót, de a rácsot még nem. Amikor meglátott láthatóan zavarba jött és azt mondta, hogy "bocsi kell még egy kis idő" majd vissza ment. Csengettem egyszer kb. 8-10 perc múlva, de semmi.


A telót nem vette fel.

Lementem az utcára, 20 percig még vártam 1-2x próbáltam hívni, de sajnos eredménytelenül. Majd haza jöttem.


Még itthon is felhívtam nem rég, először felvette és köszönt, de amint meghallotta a hangom letette. És most kikapcsolta a telóját.

2018. márc. 23. 14:08
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ismert valahonnan? Másnál is próbálkoztál, vagy csak nála?
2018. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Van esetleg valami nagyobb külső bőrhibád, testi fogyatékosságod?
2018. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Hivatásosnál most először. Nőknél minden hétvégén, már 3 éve (23 vagyok és eleve későn kezdett érdekelni a szex)...

Nem hiszem, hogy ismert volna mert nincs sok lány ismerősöm, meg ez a lány csak 19 éves volt elvileg.

Bár annyira nem tudtam megnézni az arcát, mert arc nélkül hírdet, direkt olyanhoz mentem, mert nekem nagyon fontos a diszkréció és olyan kellett akinek szintén.

Viszont vannak pozitív értékelései...

2018. márc. 23. 14:19
 8/34 anonim ***** válasza:
86%

1 vagy felismert

2 vagy nagyon fiatalnak tűntél



ha tényleg nem vagy ápolatlan akkor lehet a púpos szörnyeteg is akkor is szétrakja neked a lábát.

de ha az lett volna a gond h az előző vendég kicsit jobban nyomatta és megsérült a hüvelye méhszája akkor ezt elmondja és ad egy pásik időpontot ha nagyon hozzá akarsz menni

24N

2018. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

6. Vitiligós vagyok, de az arcomon nem látszik.

Ahol foltjaim vannak ott mindenhol ruha fedett...

És amúgy sincs olyan sok.

2018. márc. 23. 14:21
 10/34 A kérdező kommentje:

Fiatalnabbnak nézek ki mint ami vagyok, de direkt növesztettem szakállat pl. És azért egy 19-20éves csajnak nem hiszem, hogy probléma a fiatalság.


Meg még az első beszélgetésünknél mindent megbeszéltünk, mondtam azt is hogy szűz vagyok és Ő vállal szüzesség elvételt alapban.


Majd lehet még ma megpróbálok elmenni egy másikhoz is, amíg van időm.

2018. márc. 23. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!