Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez még beleférne, mi a vélemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még beleférne, mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel par eve ismerjük egymast, egyszer randiztunk, de az ölelésen kívül nem történt semmi köztünk. Alakra nagyon tetszik, megmozgatja a fantaziámat. Nemrég lett vege egy rövid kapcsolatanak, es elhivott beszélgetni. Na most, en többre gondolnek, pl barati szex, vagy egy oral, esetleg egy közös maszturbálás. Szerintetek beleférne a barátságba, vagy inkabb ne eröltessem? Vagy elmondom hogy mennyire kívánom, es onnantól vege mindennek.


Köszönöm

F.


2018. márc. 23. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétesélyes. Vagy közelebb kerültök egymáshoz, vagy vége lesz a kapcsolatotoknak, ha megtudja, hogy többet akarsz.
2018. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, ha kicsit is magára adó csaj, akkor nem dugó barátot keres, hanem párkapcsolatot.
2018. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kell tudnotok, hogy ez belefer-e, vagy nem, de szerintem az ilyen nem barátság, nevezhettek konzervativnak.
2018. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle hogy mikor volt utoljára pasival és hogy nem-e gondolt már rá hogy lefeküdjön valakivel.
2018. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, valoszinű csak en szeretnek többet. Elmúltunk mar 20 évesek...
2018. márc. 23. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kettőtök közös megbeszélésétől függ. Nekem volt barátság extrákkal kapcsolatom. Tök jól működött. De ehhez az kell, hogy mindkettőtök ezt akarja.

Szerintem nyugodtan felvetheted neki, csak ne erőltesd, aztán vagy ő is szeretne némi extrát, vagy marad minden a régiben.

2018. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!