Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 40 feletti nők miért hűvöseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 feletti nők miért hűvösebbek és távolságtartóbbak?

Figyelt kérdés
A városban járkálva sokszor megtetszenek a 40-65 közti nők, de mivel én jóval fiatalabb vagyok, nem merek kezdeményezni. Mindig arra gondolok, hogy oké, nyilván férje és gyerekei vannak (akik tán már fel is nőttek), tehát úgysem foglalkozna velem komolyan. De mi van, ha elvált, vagy külön él a férjétől és izgatja őket egy titkos, lazább szexkapcsolat egy fiatalabb pasival. Ki tudja, mi játszódik le ilyenkor az ő gondolataikban? Az is lehet, hogy magányos, szexéhes nők, akik csak az alkalomra várnak. Szemezésig, kölcsönös mosolyig gyakran eljutunk, de aztán mindig félrenézek, vagy belebújok a mobilomba, így más nem történik. Aztán folyton azon gondolkodom, hogy elszalasztottam egy nagy lehetőséget. Hogyan lehet nyitni feléjük? Mit kell másképp csinálnom, mint a saját korosztályombeliekkel?

2018. márc. 23. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
Én mondjuk nem tartok még ott, mint az általad kedvelt korosztály, bár így 34 évesen kb. 60-nak érzem magam, úgyhogy félig-meddig releváns a válaszom. Nem kellene egy fiatal pasas, mert nem vagyok pedofil, a 20 éves lányok sem kezdik folyatni a nyálukat az óvoda kerítése mellett elsétálva. Nyilván vannak olyan nők, akiknek olyan komplexusuk van, hogy szeretnek "anyukásat" játszani fiatal fickókkal, de a többség szerintem nem ilyen.
2018. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!