Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan férfi aki annyira lázba hoz, hogy ha lehetne vele bármi akkor rögtön mennétek vele a párotoktól független?

Figyelt kérdés
Akár csak fantázia szinten?

2018. márc. 24. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Van. De csak fantázia marad egyrészt mert van párom, másrészt mert egyéb okok miatt sem jönne össze. Szóval csak fantázia marad pedig ő az álompasim 😄😄
2018. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

#1 sajnálom a párod. Teljesen rendben van, hogy tetszik valaki, mert senki sem vak attól, hogy van párja. De azért az álompasiról fantáziálni sértő.


A hozzászólásodat mutasd meg neki.

2018. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
#2 szerintem nincs olyan ember aki nem fantáziálgat. De ez nem egyenlő azzal hogy fizikálisan is megcsalnám azért ne vegyük a kettőt egy kalap alá. Egyébként bizonyítottan tudom hogy ő is fantáziálgat sőt néha még be is vallja hogy ez meg az tetszik neki de nem veszem magamra mert tudom hogy engem szeret. Nem vakságot fogadtunk a fantáziálás pedig fantáziálás nem fizikai tett.
2018. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, kettes, ne légy álszent. A gondolatban elkövetett bűn nem büntetendő. Rengeteg nő fantáziál olyan dolgokról, amelyek, ha meg is tennék, joggal minősülnének erkölcstelennek. A férfiak se mások: amikor utánafordulnak egy nőnek, gondolatban már nyalnák-falnák, sőt.

Az számít, hogy nem teszik meg!

Egyébként, amikor valami méltánytalanság történik veled, gondolatban még sose kivántad annak, aki elkövette a megbüntetését, valamilyen erőszakos módon?!

Természetes dolgok ezek, és nincs velük baj. :)

2018. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Van o a szeretom...

Bar parom nincsen de o barmit kerhet es tehet velem.

2018. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3, 4, világosan és jól érthetően leírtam, hogy sem álszent, sem vak nem vagyok.


Egészen más dolog megnézni más nőket és férfiakat, mint egy adott konkrét személyt etalonnak tartani és róla fantáziálni.


Én is megnézek más nőket, ha tetszenek és le is játszom fejben esetleg.

Te is megnézel férfiakat és

fantáziálaz is róluk/velük.

Ezzel semmi baj sincsen.

Ezek különböző RANDOM nők és férfiak, egy-egy MÚLÓ gondolat vagy érzés.


De teljesen más, ha egyetlen EGY, konkrét személy az álomnő vagy álompasi és ő a fantáziálások EGYETLEN és ÁLLANDÓ alanya.


Ez hatalmas különbség.


Mashogy magyarázva: képzeld el, hogy milyen érzés lenne, ha a párod a kolléganőjét vagy a szomszédlányt tartaná az etalon "álomnőnek".

Veled lenne, mert "egyéb okok miatt sem jönne ösdze", de ő lenne az álomnő, az etalon, aki jobb nálad és róla fantáziálgatna.

2018. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs, vagyis van, de ő a párom.
2018. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az álompasi azt jelenti hogy ő az ideálom. Szerintem mindenkinek van egy bizonyos ideálja, és ha van egy személy aki ezt megtestesíti nyilván ő lesz az álompasi de ez korántsem jelenti azt hogy elhagynám érte a párom vagy hogy 0-24-ben ő jár a fejemben.
2018. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!