Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire természetes az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire természetes az, hogy egy idő után az új punci gondolata nagyon izgató?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha már egy ideig dugsz egy puncit, akkor erősen izgatja a fantáziádat egy új kipróbálása?

Ezzel a lányok is így vannak?


2018. márc. 24. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Én egyszer megcsaltam az akkori barátnőmet (a miértekbe most ne menjünk bele).

Mit ne mondjak, eszméletlen jó volt egy másik puncit kényeztetni.

De utána barátnőmmel is jobb volt a sex, tudatában, hogy előtte egy másik lányt dugtam.

Tudom, egy gyökér vagyok, de jó kaland volt...

2018. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a punci a lenyeg, hanem a tulajdonosa.

Vagy most valami boltban vasarolhato mupuncirol beszelsz?

2018. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Azzal en is fantazialok hogy kivenni egyik puncibol es betenni masikba. Dugni egyiket 1 percig utana atugrani a masikra annak is megadni. Es lehetne az egyik fekete szoru a masik vilagosbarna pl. de jo is lenne
2018. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgat, vagy beszéld meg a mostanival, hogy próbáljátok ki az édes hármast, vagy szakíts, és keress újat.
2018. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!