Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Hol rejtőznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hol rejtőznek a csinos, természetes vörös, vöröses szőke vagy vöröses barna hajú nők köztetek?

Figyelt kérdés
Férfi társaságban került szóba, hogy kinek milyen kapcsolatai, barátnői voltak. Sötét haj, sötét szem, szőke haj, kék szem, stb., mind elég gyakori, de valahogy kimaradtak a vörös hajú csajok. Pedig a kicsit világosabb (ártatlanabbnak ható) bőr, egy nőies testalkattal, bármilyen színű szemekkel, szép vöröses hajjal, mondjuk piros rúzzsal... kifejezetten dögös tud lenni, ebben egyet értettünk nagyjából. Ennyire ritka volna kis hazánkban ez az embertípus? Cáfoljatok ránk! Életkor? Alkat?

2018. márc. 20. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem barnás vöröses, zöld szemmel.

De annyira ritkának nem mondanám azért.

2018. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, talán még a barnás vörös a leggyakoribb, hiszen a barna önmagában gyakori. 2. helyre sorolnám a szőkés vöröst, a natúr vörös lehet a legritkább (?)
2018. márc. 20. 21:08
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
A természetes vörös ott fordul elő, ahol a kelták otthagyták a gént, nem véletlen, hogy Írországban és Izlandon él a legtöbb róka lány, meg talán Skóciában. Na hát ez nem Észak-Európa, és bátran állítható, hogy a legritkább hajszín errefelé.
2018. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz. Pedig az én álmom is egy buja vörös...
2018. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem számítottam percenkénti hozzászólásra, de tényleg kevés lehet belőlük, ami nagy kár :)
2018. márc. 20. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! :)


Bár nem értem mi dögös ebben. Inkább kislányosnak mondanám magam, pedig nem vagyok egy mai csirke.

2018. márc. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az dögös, hogy ritka és emiatt felkelti az ember figyelmét. Kíváncsivá tesz, vonz. Szexi :)
2018. márc. 21. 08:51
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

A festett is vonz?

Szerintem sokszor alig állapítható meg, hogy valójában valaki nem is vörös, csak festett.... >)

2018. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Igen, vonz, ha nem nőtt le. Ha ápolatlan egy haj, teljesen mindegy, milyen színű. De ha szép, akkor a festett vörös is izgalmas. Nekem tetszett már vörös hajú lány, festett és természetes egyaránt. Sokkal jobban bejön, mint mondjuk a szőke. Ezek szerint a tiéd festett? Milyen árnyalat?
2018. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8/9 persze, tetszik :) mármint a festett is.
2018. márc. 21. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!