Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akik úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik úgy fogalmaznak, hogy szeretik, ha "domináns a férfi az ágyban", mire értik ezt?

Figyelt kérdés

Gyakorlatban mit jelent, hogy képzeljem el?

Le tudnátok írni?


2018. márc. 24. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a ferfi iranyit.
2018. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkap, leteper, átölel, lendületesen irányít és magáévá tesz. Úgy, hogy minden pillanatát élvezem.
2018. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Én pont ilyen vagyok :)
2018. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy a férfi irányít? Mindig a férfi irányít, nem? Vagy miylen az, amikor a nő irányít? El sem tudom képzelni.
2018. márc. 24. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb arról van szó, hogy nem leülsz az ágyra és várod, hogy legyen valami, hanem elkapod, irányítasz, ilyen póz, olyan póz, odatolod a farkad, hogy most szopja, de ez nem azt jelenti, hogy akkor te vagy az élvezet szempontjából a középpontban.

Te is kinyalod, kényezteted, ahogy tudod, de a lényeg, hogy nem kérdezősködsz, hanem teszed a dolgod.


Nyilván ez úgy jó, ha tudod mi az, amit szeret.

2018. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tutyimutyi meg nem maszatol. nalam azt is hogy testi erofolenyben van
2018. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Használjon!
2018. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind nagyon jó válaszok. És nem mindig a férfi irányít. volt hogy nagyon rá voltam kattanva a pasimra és régen nem szexeltünk. szinte téptük egymásról a ruhát. de én löktem a kanapéra, én kezdtem kényeztetni elég vadul, amikor úgy döntöttem, akkor én ültem bele és én irányítottam mindent. Mert úgy volt kedvem és mert ez neki is tetszett. Volt olyan is, hogy az ágyhoz kötöztem a kezét. De alap járaton én is azt szeretem, ha ő irányít.
2018. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!