Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mi az a dolog, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi az a dolog, amit nagyon utáltok szex közben?

Figyelt kérdés

Akár a partneretek csinálja, akár nem.

Légyszi írjátok hány évesek vagytok



2018. márc. 25. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hanyagul ér hozzám. A férfiak hajlamosak hanyagnak lenni, ha be vannak indulva, ezért nem szeretem pl a 69-et, mert ha én is kényeztetem, akkor figyelmetlenül és durván tudja csinálni, ami már egyáltalán nem esik jól. Azt, ha érzem, hogy csak letudásból nyal hogy minél hamarabb betehesse már.
2018. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a partnerrel szokott bajom lenni. Inkább az, hogy sokszor rámjön a pisilhetnék(nem az a kellemes orgazmus előtti), hanem az ami már nagyon kellemetlen és ilyenkor szólnom kell a páromnak, hogy pisiszünet és abba kell emiatt hagynom :(
2018. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%

en nagyon utalom a lovaglo poziciot

ha alul vagyok azert mert rajtam ugral kozben a mellem markolasszam, ami inkabb kellemetlen mint oromteli

ha felul vagyok, azert mert nem tudok en rajta ugralni, nem vagyok majom Xd

egyszeruen nem jon be nekem....



utalok szopni is

2018. márc. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!